Ojciec z synem niszczyli wyborcze banery

Patrolujący miasto policjanci spostrzegli dwie osoby przecinające i szarpiące banery wyborcze, rozwieszone na płocie targowiska przy ul. Skowrońskiego. Było to w sobotę, 13 października w nocy. Sprawcy nie zareagowali na wezwanie „stój, policja” i rozbiegli się w przeciwnych kierunkach.
1 więcej

Zatrzymano mężczyznę, który znęcał się nad siostrą

Policjanci z II komisariatu zostali wezwani na os. Kopernika - przez mężczyznę uderzonego przez swojego sąsiada. Kiedy mundurowi weszli do mieszkania 43-letniego sprawcy, otrzymali jeszcze jedno zgłoszenie: podeszła do nich siostra agresora, która też była jego ofiarą. 
więcej

Ukradli charakterystycznego „moplika”

Pewien pyskowiczanin zgłosił policji, że włamano się do jego komórki i ukradziono motorower marki Ogar. Pojazd dość szybko udało się odzyskać, bowiem popularne dawniej ogary, dziś prawie niewidoczne na naszych drogach, są bardzo charakterystyczne. 
1 więcej

Pierwsze od lat spokojne derby

Policja: zero tolerancji dla chuligaństwa. Dzięki temu minione derby były piłkarskim świętem. Prawdziwi kibice bawili się na stadionie, a pseudokibice tym razem nie rozrabiali – służby dusiły ich wyskoki w zarodku. 
                                          
2 więcej