Tragedia na kąpielisku w Czechowicach: utonął 21-latek

Młody mężczyzna wypoczywał na jeziorem w Czechowicach wraz z koleżanką i siostrzenicą, wszyscy weszli do wody i pływali z materacem. Byli trzeźwi. W pewnym momencie 21-latek zniknął pod wodą i już się nie wynurzył.  
więcej

Na autostradzie przewrócił się tir przewożący blachę

Do wypadku doszło dziś, w poniedziałek, 10 czerwca po godzinie 6.00 na 304. kilometrze autostrady A4 w Gliwicach. Kierowca ciągnika siodłowego, przewożący blachę, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pas zieleni, rozdzielający dwa kierunki jazdy. 
więcej

Znalazł z lombardzie swój zegarek, skradziony przez robotnika

Detektywi z pierwszego komisariatu kończą sprawę kradzieży dokonanej przez zatrudnionego do remontu mieszkania w Gliwicach fachowca. Pod nieobecność lokatorów myszkował on po domu, z którego zabrał szereg drobnych przedmiotów. Policjanci zatrzymali już 36-letniego sprawcę, odebrali też skradzione przez niego rzeczy – znajdowały się one w lombardzie. 
więcej

Ośmiolatka na hulajnodze potrącona na pasach

W piątek, 31 maja około godziny 19.30 na ul. Szpitalnej w Pyskowicach doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiała 8-letnia dziewczynka. Jadące na hulajnodze dziecko znajdowało się na przejściu dla pieszych, gdy jeden z samochodów się zatrzymał, a kierowca drugiego nawet nie hamował...
więcej