PUE ZUS krok po kroku z ekspertem. Są bezpłatne instruktaże

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Zabrzu przygotował i zaprasza na bezpłatny INDYWIDUALNY INSTRUKTAŻ PUE ZUS - krok po kroku z ekspertem ZUS. To ważne w świetle obowiązujących przepisów.  Terminy szkoleń:  8.12.2022 r. godz. 12:00-13:00; 14.12.2022 r. godz. 12:00-13:00

1 więcej

Akademia Szachowa Areny!

10 grudnia w Centrum Handlowym Arena odbędzie się niepowtarzalne szachowe wydarzenie, którego partnerem jest Akademia Szachowa Gliwice! Będzie to wyjątkowy dzień dla wszystkich sympatyków szachów, a także osób poszukujących nowej pasji

4 więcej

Tomasz Piątek gościem Pawła Kobylińskiego

W piątek, 16 grudnia o godz. 17:00 gościem Pawła Kobylińskiego w gliwickiej Jazovii będzie Tomasz Piątek, autor książki “Kaczyński i jego pajęczyna. Tkanie sieci 1949-1995”. Wstęp wolny.

6 więcej

Psychoterapia indywidualna w Gliwicach

Osoby doświadczające trudności w swoim życiu, zwłaszcza te, które czują, że trudno im sobie poradzić z nimi samodzielnie, z pewnością powinny rozważyć zwrócenie się o pomoc do odpowiedniego specjalisty - psychologa i psychoterapeuty. W mieście Gliwice bez problemu odnajdziemy dobry gabinet terapeutyczny, wystarczy zadzwonić i umówić się na konsultacje.

5 więcej

Najciekawsze punkty Riwiery Albańskiej - tu warto przyjechać na wakacje!

Albania jest niewielkim krajem położonym na południowym - wschodzie Europy, panuje tam typowo śródziemnomorski klimat, lato jest suche i gorące, a zimy krótkie i łagodne. Wyprawa na Riwierę Albańską może być niezapomnianym przeżyciem, Albańczycy są niezwykle przyjaźnie nastawieni do turystów. Dużą zaletą tego miejsca są nie tylko piaszczyste plaże i śródziemnomorski krajobraz, ale również niskie ceny.

9 więcej

Na spotkanie z Mikołajem do Forum

Zdjęcie dziecka z Mikołajem znajduje się niemal w każdym rodzinnym albumie z fotografiami. Ty też musisz zrobić takie zdjęcie swojemu maluchowi. Zabierajcie dzieci i 6 grudnia wpadajcie do Centrum Handlowego FORUM. Mikołaj wręczy drobne upominki, a Ty sfotografujesz ten moment. 

10 więcej

Piłam kawę w BlueDogu. Mam już swoje zdanie…

W mediach społecznościowych widzę zdjęcia moich znajomych spędzających czas w kawiarni BlueDog. Czasem są tam z okazji jakiegoś wydarzenia, innym razem na spotkaniu ze znajomymi. Nierzadko towarzyszą im psy, bo kawiarnia reklamuje się jako przyjazna zwierzętom. Na fotografiach bezbłędnie rozpoznaję ściany, udekorowane charakterystycznymi rysunkami Joanny Star Czupryniak. Wreszcie mam okazję, by sama zawitać w jej progi. Czy mi się podoba?

5 więcej