Event motoryzacyjny z Krzysztofem Hołowczycem

W sobotę 13 kwietnia w naszej Galerii odbędzie się prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji oraz miłośników pięknych wnętrz. W tym dniu przygotowaliśmy dla klientów wiele atrakcji, ale najważniejsza z nich to prelekcja na temat kariery sportowej, przygód rajdowych oraz życia Krzysztofa Hołowczyca:

więcej

Szlachetna Paczka podsumowuje akcję z Rossmannem

125 000 sprzedanych lizaków – to efekt wspólnej akcji Szlachetnej Paczki i Rossmanna. Każdy, kto od 1 do 14 lutego kupił specjalny lizak, wsparł najbardziej potrzebujące rodziny i osoby samotne, którymi opiekuje się Szlachetna Paczka. Przekazaliśmy im 250 tys. zł.

więcej

W sobotę, 6 kwietnia, Zatorland inauguruje nowy sezon!

Czy wiesz, że Zatorland, czyli Największy w Europie park ruchomych dinozaurów obchodzi w tym roku swoje 15 urodziny? Z tej okazji w dniach 1-3 maja zapraszamy na urodzinową majówkę, w trakcie której zaplanowaliśmy całą masę wyśmienitych atrakcji. Wśród nich: Miasteczko baniek mydlanych, interesujący konkursy, zabawy prowadzone przez Animatorów oraz pyszny urodzinowy tort.

więcej

Jak rozliczyć PIT przez Internet?

Od wielu lat konieczność corocznego rozliczenia PIT była dla wielu podatników bardzo stresująca, ponieważ nie dość, że trzeba było zebrać wszystkie niezbędne dokumenty, to dodatkowo wypełnienie formularza wymagało wiedzy z zakresu księgowości. To sprawiało, że najczęściej takie osoby musiały korzystać z usług księgowych, co wiązało się z dodatkowymi kosztami. Obecnie jednak sytuacja jest o wiele prostsza, ponieważ istnieje rozliczenie PIT przez Internet. Jest to wygodny i bezpieczny sposób na uregulowanie swoich zobowiązań podatkowych, szczególnie jeżeli wybierze się odpowiednią aplikację do wypełnienia deklaracji PIT. Zapraszamy do lektury naszego artykułu, gdzie poruszamy najważniejsze zagadnienia dotyczące PIT przez Internet.

więcej

STARBUCKS OTWIERA SIĘ W FORUM, GRYCAN W NOWEJ ODSŁONIE

Już niedługo miłośnicy kawy Starbucks będą mogli delektować się nią w Gliwicach. W najbliższy czwartek, 4 kwietnia, marka świętować będzie otwarcie pierwszego lokalu w tym mieście.  Dzień wcześniej, 3 kwietnia w gliwickim CH FORUM nastąpi re-otwarcie GRYCAN CAFE w zupełnie nowej odsłonie oraz lokalizacji, tym razem obok marketu Carrefour. Marka Grycan jest związana z tym miejscem od ponad 10 lat, ale wraz z tym otwarciem rozpoczyna zupełnie nowy rozdział.

więcej

Świętowaliśmy ŚWIATOWE DNI WODY. A w jaki sposób?

„Głębinka", czyli maskotka Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Gliwicach odwiedziła trzy gliwickie szkoły, których uczniowie wygrali w konkursie na nazwę maskotki. Były drobne upominki, były pamiątkowe zdjęcia z maskotką i moc radości.

więcej

Zdroje wodne dla uczniów

Współpraca między miastem Gliwice, firmą SEGRO i Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Gliwicach przynosi efekty w postaci  kolejnych 14 zdrojów wodnych zainstalowanych w gliwickich placówkach edukacyjnych i jednym ośrodku sportowym.

1 więcej