Jak wybrać pralkosuszarkę?

Jedno urządzenie — wiele możliwości. Takie są właśnie nowoczesne pralko-suszarki. Jeśli marzy się nam, by pranie zajmowało nam jedynie kilka chwil, to jest to idealne rozwiązanie dla nas. Jak jednak wybrać dobrą pralko-suszarkę? 

więcej

ARTE CLINIC: zadbaj o siebie jesienią, by poczuć się lepiej

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym mamy mniej energii i często czujemy się gorzej. To odbija się także na naszym samopoczuciu i wyglądzie. Skóra traci blask, jest odwodniona i zmęczona. Jak wykorzystać jesienny okres, by już na wiosnę cieszyć się zdrową, promienną skórą? 

więcej

Raport COVID-19. Czy Gliwice trafią do czerwonej strefy?

Fot. Michał Buksa
W Polsce dzienna liczba nowych przypadków utrzymuje się na poziomie 8-9 tysięcy, na Śląsku między 700 a 800. W Gliwicach 18 października odnotowano nagły wzrost, aż o 188, okazało się jednak, że sanepid źle policzył chorych. Nie zmienia to faktu, że w mieście mamy coraz więcej zakażonych. 
2 więcej

Gliwicki dworzec z szansą na sukces

Fot. Michał Buksa
To już nie przelewki, a walka o pierwsze miejsce i szansę na zdobycie prestiżowego tytułu Dworca Roku 2020 dla gliwickiej wizytówki. Dworzec w Gliwicach staje w szranki m.in. z Oświęcimiem, Wodzisławiem Śląskim, Piasecznem czy Wrocławiem Głównym. 
więcej

Zmarł Wojciech Pszoniak. Wybitny aktor był Honorowym Obywatelem Gliwic

Wiele razy zaznaczał swoje przywiązanie do Gliwic, miasta, które było dla niego bardzo ważnym miejscem, gdzie ukształtował się jako człowiek, nauczył się dorosłego życia i rozpoczynał artystyczną drogę. Aktor zmarł dziś nad ranem w wieku 78 lat. Zmagał się z chorobą nowotworową.    
1 więcej