Twój ogród na tip top

Gliwickie Dni Domu i Ogrodu, to okazja, by zaznajomić się z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi obecnie w budownictwie, aranżacji wnętrz i ogrodów. Zapraszamy przed Arenę Gliwice.
więcej

Proof-Tech: nowy dach bez jego wymiany

Lider jest z Gliwic. Polska firma powstała w Gliwicach, jest liderem w renowacji dachów przy pomocy autorskich membran nakładanych na dachy o każdym kształcie i powierzchni. 
więcej

Prezenty na Dzień Dziecka – sposób na długą radość

Prezenty na Dzień Dziecka – sposób na długą radość

Dzień Dziecka na całym świecie obchodzony jest 1 czerwca. Dzieci – i to niezależnie od wieku – czekają na to święto z niecierpliwością. Dla rodziców, opiekunów czy też innych dorosłych czas przed tym świętem jest okresem poszukiwań odpowiedniego prezentu. A to dziś, mimo szerokiej oferty, zadanie wcale nie takie łatwe.

2 więcej

WAKACYJNA LOTERIA CH FORUM GLIWICE. LEĆ DO FORUM PO NAGRODY

W gliwickim CH FORUM już myślą o wakacjach. 7 maja centrum rozpoczęło loterię, w której do wygrania jest ok. 800 nagród o łącznej wartości 80 000 zł! Wśród nich ta najważniejsza: voucher na wycieczkę o wartości 10 000 zł. Loteria potrwa do 29 maja, ale wygrywać można codziennie.
2 więcej

Inwestycja w złote sztabki – czy to się opłaca?

Inwestowanie w złoto umożliwia dywersyfikację portfela, o której powinien pamiętać każdy inwestor. Jedną z najpopularniejszych metod inwestowania w fizyczne złoto jest zakup złotych sztabek. Jak taka inwestycja wygląda w praktyce? Kiedy warto kupić złoto i jak je przechowywać?
więcej

Powodzenia, maturzyści!

Tegoroczni maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. E. Dembowskiego.
Fot. Michał Buksa
We wtorek, 4 maja rozpoczęły się tegoroczne matury. Około 271 tys. tegorocznych absolwentów liceów ogólnokształcących i techników przystąpiło wczoraj do obowiązkowego pisemnego egzaminu z języka polskiego na poziomie podstawowym. 
więcej