Piłka nożna: Piast na dnie

Fot. piast-gliwice.eu
Piłkarze Piasta w miniony piątek przegrali szósty mecz w tym sezonie, ulegając na wyjeździe Cracovii 0:1. Nasz zespół wciąż zajmuje ostatnią pozycję w tabeli. 
więcej

Futsal: premierowa wygrana

Fot. GSF PA Nova
Pierwsze zwycięstwo w sezonie w Statscore Futsal Ekstraklasie odniosła zamykająca tabelę P.A. Nova Gliwice. 
więcej

Siatkówka: AZS bez punktów

Fot. Michał Buksa
Siatkarki AZS Politechniki Śląskiej Gliwice przegrały drugi mecz z rzędu. Pogromcą akademiczek okazał się beniaminek pierwszoligowych rozgrywek – Asotra Płomień Sosnowiec, który wygrał u siebie 3:1 (25:20, 25:22, 16:25, 25:17). 
więcej

Szermierka: medalowe łupy

Polski Związek Szermierczy wrócił do organizowania zawodów. Wszystkie najważniejsze turnieje z wiosny zostały przeniesione na jesień bieżącego roku. Miło nam poinformować, że gliwiccy szpadziści z trzech mistrzostw Polski, rozgrywanych w różnych kategoriach wiekowych, przywieźli medale! 
więcej

Tenis: medal na igrzyskach zdobędziemy

Nie chcę mówić, że „wierzę w medal”, mówię: „medal na olimpiadzie w Tokio zdobędziemy”. Tenis w Polsce mocno się rozwija, jestem spokojny o przyszłość tej dyscypliny i to nie tylko jeśli chodzi o Igę Świątek.
1 więcej

Koszykówka: twierdza Arena wciąż niezdobyta

Fot. GTK
Pierwotnie GTK Gliwice miało w minioną niedzielę zagrać u siebie z Arged BM Slam Stalą Ostrów Wlkp. Mecz został jednak odwołany, bo w drużynie gości nastąpiły zarażenia koronawirusem. 
więcej

Futsal: nie ma mocnych na futsalowego Piasta

Fot. Michał Duśko
Pięć zwycięstw, jeden remis i drugie miejsce w tabeli. To dorobek futsalowego Piasta. Jeden remis, sześć przegranych i ostatnie miejsce w rozgrywkach to z kolei stan posiadania P.A. Nova. W miniony weekend obaj nasi reprezentanci w Statscore Futsal Ekstraklasie grali w Gliwicach. W obu meczach padło po 7 goli. Co ciekawe, aż 11 z nich strzelili byli lub obecni gracze Piasta.
więcej