Koszykówka: stracona szansa GTK

Foto: King Szczecin
GTK było w Szczecinie lepsze od Kinga w trzech kwartach, ale decydującą przegrało wyraźnie i niestety też cały mecz 80:86 (20:16, 22:21, 16:15, 22:34). 
więcej

Piłka nożna: Piast poleciał do Turcji

Foto: piast-gliwice.eu
W sobotę zespół Piasta wrócił ze zgrupowania w Kamieniu, a już w niedzielę drużyna wyruszyła do Berlina, skąd w poniedziałek wyleciała na zgrupowanie do Turcji.
więcej

Futsal: gliwiczanie punktowali w derbach

Piast Gliwice po emocjonującym meczu zremisował 5:5 z Cleareksem Chorzów.
Foto: Michał Duśko
Dwa pojedynki derbowe zobaczyli w miniony weekend kibice futsalu na Śląsku. Piast Gliwice po emocjonującym meczu zremisował 5: 5 z Cleareksem Chorzów. GSF Gliwice pewnie natomiast pokonało 3: 0 targaną kłopotami Gwiazdę Ruda Śląska.
więcej

Mam długofalowy pomysł na Carbo

Paweł Wolski, po prawej, dziękuje za wieloletnią pracę na rzecz Carbo Tomaszowi Rudzkiemu i Januszowi Jondzie.
W sierpniu doszło do zmian we władzach Klubu Sportowego Carbo Gliwice. Po wielu latach owocnej działalności na rzecz gliwickiej piłki pola młodszym ustąpili prezes Tomasz Rudzki i członek zarządu Janusz Jonda. Nowym sternikiem klubu z Ostropy został czynny piłkarz Paweł Wolski. 
1 więcej

Piłka nożna: piłkarze Piasta rozpoczęli przygotowania

Foto: piast-gliwice.eu
Po trzytygodniowej przerwie drużyna Piasta rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Gliwiczanie przystąpią do niej z dorobkiem 31 punktów, co daje im szóstą lokatę w tabeli. Rok temu sytuacja wyglądała podobnie. W klubie postanowiono powtórzyć tamten cykl przygotowań, by wiosną walczyć o jak najwyższe cele.
więcej