Testem dla każdej realizacji, która ma ambicję wybić się ponad przeciętną, jest ten przysłowiowy diabeł tkwiący w szczególe. Zawsze istnieje ryzyko, że to, co na pierwszy rzut oka wydaje się luksusowe, po bliższym poznaniu okazuje się być takie tylko powierzchownie. Dlatego odważyliśmy się Rezydencji Centrum, która ma szansę stać się reprezentacyjnym sercem miasta, powiedzieć SPRAWDZAM. Co znaleźliśmy, gdy rozebraliśmy inwestycję na czynniki pierwsze?

Czy deweloper na pewno gwarantuje wysoką jakość?

Za budowę Rezydencji Centrum na ul. Nasyp 2, vis-à-vis Gliwickiego Centrum Handlowego, odpowiada mało jeszcze znana w naszym mieście firma Trust Investment. Już w samej nazwie ma zachętę do zaufania, jak jednak ufać nieznajomemu? Aby poznać tego dewelopera, warto wejść na jego stronę (trustinvestment.pl), gdzie znaleźć można bogate portfolio, które niezbicie dowodzi, iż trafiliśmy do przedsiębiorcy klasy premium. No dobrze, ale jak taki deweloper trafił do Gliwic?

Bo tu jest potencjał

- podkreślają w Trust Investment. Zdradzają też, że Rezydencja Centrum jest pierwszym, ale nie ostatnim słowem tego dewelopera w naszym mieście. Jego realizacje mają pewne cechy wspólne – lokalizacje w centrum miast z dużymi możliwościami i wyjątkowo wysoką jakość wykonania budynku, z zastosowaniem w nim wielu ciekawych nowinek technologicznych włącznie. Naprawdę Trust Investment ma się w tej kwestii czym pochwalić. 

Zacznijmy od zewnątrz

Trust Investment przykłada bardzo wielką wagę do ekologii, dlatego też jego misją jest zachowanie możliwie największych terenów zielonych w obrębie inwestycji. Odnaleźć je będzie można w atrakcyjnych częściach wspólnych, w tym także… na dachu, w zielonej strefie chill, do której dostęp będą mieli tylko mieszkańcy, i z której roztaczać się będzie piękna panorama Gliwic. Nie zapominajmy – blok znajduje się w ścisłym centrum, blisko węzłów komunikacyjnych, centrum handlowego i parków. W tym miejscu naprawdę bije serce miasta.

Co znajdziemy wewnątrz?

Elegancką klatkę schodową, w bieli czerni i złocie. Nie, nie pełną przepychu, a minimalistyczną i bardzo gustowną. To jednak nie wszystko. Jest coś, czym deweloper naprawdę nas zaskoczył! Na klatce schodowej znajdują się dyfuzory, które rozsiewają przyjemny zapach. Czy ktoś ty wspominał o luksusie? Czy ktoś chciał szukać go w szczegółach? Takiego rozwiązania chyba nie sposób znaleźć w żadnym innym gliwickim budynku! Ale przecież tu mamy do czynienia z czymś więcej – z ekskluzywną rezydencją!
Nikt nie ma chyba wątpliwości, że do każdego z pięter prowadzi winda! Budynek ma jakże modne ogromne przeszklenia i lokale w każdym z popularnych wariantów. Są kawalerki o powierzchni od 25 do 31 m2, mieszkania 2-pokojowe o metrażu od 44 do 54 m2 i mieszkania 3-pokojowe, pomiędzy 52 a 69 m2. Dużym plusem jest też to, że na każdym piętrze znajduje się 10 mieszkań. Każde z nich posiada albo balkon, albo loggie, albo taras.

Wszędzie o krok

Na parterze w Rezydencji Centrum znalazło się miejsce dla 10 lokali ogólnoużytkowych. Deweloper nie zapomniał także o zapewnieniu odpowiedniej liczby miejsc parkingowych – jest ich aż 71, w tym 5 osobnych, zamykanych garaży. Ogromnym atutem jest bliskość szlaków komunikacyjnych, w tym Drogowej Trasy Średnicowej, a także połączenia kolejowego i autobusowego. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się zaledwie 100 m od budynku, dworzec PKS i PKP - 500 m. To także doskonała lokalizacja dla osób pracujących w Katowicach - pociąg z Gliwic dociera tam w 25 minut, a połączenia realizowane są co 20 minut.

Planowana data oddania Rezydencji Centrum: II kwartał 2025 roku.
Biuro sprzedaży: Parking Gliwickie Centrum Handlowe ul. Zwycięstwa 52A. 
Kontakt: gliwice@trustinvestment.pl, tel. 600 700 603

Materiał partnera

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj