W dniach 27-28 października Biedronka i Czarny Kot, ulubieni bohaterowie francusko-japońsko-koreańskiej produkcji animowanej, która od 2015 r. przyciąga przed ekrany małych i dużych fanów, zapraszają na wyjątkową przygodę do CH FORUM w Gliwicach! 

W tym czasie gliwickie centrum handlowe zmieni się w malowniczą paryską scenerię, a na wszystkich odwiedzających, którzy chcą poczuć się jak prawdziwi super-bohaterowie, czekają niezapomniane chwile i moc atrakcji:

  • Spotkanie z Biedronką i Czarnym Kotem: To wyjątkowa okazja, aby spotkać się na żywo z ulubionymi bohaterami i zrobić sobie wspólne zdjęcie, które pozostanie w pamięci na zawsze.
  • Miejski labirynt: Dla tych, którzy mają niewyczerpane pokłady energii, przygotowany został miejski labirynt – tor przeszkód na dachach Paryża, w którym należy wykazać się zręcznością i pokonać wszystkie przeszkody.
  • Strefa kreatywna: Tych, którzy wolą realizować się artystycznie, organizator zaprasza do strefy kreatywnej. Tu będą mogli rysować, kolorować, projektować oraz tworzyć własne maski Biedronki lub Czarnego Kota.
  • Budka 360 stopni: Niezapomniane chwile warto również uwiecznić dzięki specjalnej budce 360 stopni, w której każdy może wykonać krótki film na pamiątkę z tego szczególnego dnia.
  • Promocja dla rodziców: Dodatkową niespodziankę przewidziano dla dorosłych, którzy zrobią zakupy w galerii FORUM za minimum 150 złotych i pokażą paragon w Punkcie Obsługi Promocji. Do odbioru czeka 150 oryginalnych parasolek i 150 poduszek Miraculous.

Przyjdź 27 października (15:00-20:00) i 28 października (11:00-20:00) do CH FORUM w Gliwicach i razem z Biedronką i Czarnym Kotem przeżyj niezapomnianą przygodę w świecie Miraculum! Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, którzy chcą się bawić w prawdziwie super-bohaterskim stylu.

CENTRUM HANDLOWE FORUM W GLIWICACH
FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum 
Gliwic. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora,  SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej architekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa - jedna z nielicznych w Polsce - filia miejskiej biblioteki publicznej.
Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych 
w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Materiał partnera

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj