MOVEMBER POLSKA ZACHĘCA PANÓW DO BADAŃ

CH FORUM bierze udział w 6. edycji kampanii Movember Polska. Dzięki temu mężczyźni z Gliwic i okolic będą mogli w tym centrum 9 listopada (sobota, godz. 9:00 – 21:00) wykonać bezpłatnie w mobilnym gabinecie USG jąder oraz badanie PSA, czyli markera nowotworowego prostaty.


Wszystko pod hasłem przewodnim akcji: „Zrób to dla jaj”, której znakiem rozpoznawczym są… wąsy. Stąd też zbitka słowna movember (od ang. słów moustache – wąsy oraz November – listopad). Wąsy - trochę niemodny dziś symbol męskości – to tylko narzędzie do prowokowania rozmów o nowotworach jąder i prostaty.


W najnowszej edycji ta prowokacja nabiera jednak nowego wymiaru – panowie bardzo różni, ale połączeni wspólnym pomysłem, występują wyłącznie w bokserkach, skarpetkach i klapkach. W ten sposób chcą zwrócić uwagę na siebie i pozytywny przekaz kampanii, który mówi o tym, że nowotwór wcześnie wykryty daje szanse na szybkie wyleczenie. Przedmioty te można zakupić i w ten sposób wesprzeć organizację badań.


Szóstą edycję akcji Movember Polska promują YouTuberzy – Cyber Marian i Michał Bańka (z kanału Baniak Baniaka), prezenterzy telewizyjni Dandris i Mateusz Jędraś, a także brązowy medalista tegorocznych Mistrzostw Świata w Streetliftingu, Juan Zumeta i wreszcie Michał Pałubski, który jest przykładem na to, że z męskim rakiem można wygrać.


O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43.000 m kw. pow. handlowej
i 120 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Świetna lokalizacja, doskonałe połączenie z siecią drogową i transportem publicznym oraz rzesza lojalnych klientów to główne czynniki sukcesu FORUM. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne.

Wśród najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, CCC, Deichmann, Douglas, H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA,
Home&You. Część rozrywkowa FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach oraz klub My Fitness Place.

Strefa restauracyjna o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce to przyjemne miejsce spotkań mieszkańców Gliwic, dodatkowo stanowiące o atrakcyjności rynkowej centrum handlowego. W centrum pod nazwą Biblioforum działa także jedyna w swoim rodzaju filia biblioteki publicznej. Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: międzynarodowa firma doradcza JLL. FORUM Gliwice jest laureatem prestiżowych nagród branżowych. Najważniejsze z nich to:


  • Silver Solal Marketing Awards by ICSC w 2014, 2013, 2012, 2010, 2009;

  • 2011 International Property Awards – Highly Commended;

  • Wyróżnienia w programie PRCH Retail Awards w 2011 i 2015 r.;

  • Nagrody Główna w konkursie PRCH Retail Awards w latach 2012 i 2016.

MATERIAŁY PARTNERA
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj