7 października (w sobotę) po raz 18. nadarzy się okazja do spędzenia czasu w fascynującym świecie nauki. Naukowcy i studenci Politechniki Śląskiej zabiorą uczestników w świat nowoczesnych technologii, ciekawych eksperymentów i warsztatów. Program, jak co roku, jest bardzo bogaty.

Tegoroczne hasło Nocy Naukowców to „Nauka bez granic”.
- Udowadniamy, że nauka nie ma granic. Wspieramy działania osób z niepełnosprawnościami i wspólnie ze społecznością Politechniki Śląskiej oraz jej partnerami znajdujemy rozwiązania, które nie tylko pozwalają naukę poznawać, lecz także realnie wpływają na poprawę zdrowia i życia – wyjaśniają organizatorzy. - Nauka jest dla nas ponadkulturowa i ponadnarodowa, lecz także czerpiąca siłę z pochodzenia swoich twórców. A tutaj – na Górnym Śląsku – rozumiemy to doskonale i dzielimy się doświadczeniem przestrzeni nierozerwalnie związanej z przemysłem i technologią, na której zachodzą dynamiczne zmiany – dodają.
Aby wziąć udział w Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej 2023, należy uzyskać bezpłatną wejściówkę, która uprawnia do wejścia na wydarzenie i udziału w aktywnościach. Można ją zdobyć rejestrując się na stronie nocnaukowcow.com.pl/skomponuj-swoja-noc. 

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj