Adriana Urgacz-Kuźniak poleca:
Zanim jeszcze nauka stanie się systemowym obowiązkiem, warto pokazać dzieciom, że nabywanie wiedzy może być znakomitą zabawą. Zachodzi tu podobna zależność, jak w przypadku dorosłych, którzy – jeśli zarabiają na czynnościach, które sprawiają im przyjemność – nie pracują w ogóle… Szkoła języka angielskiego CLAN CITY do uczenia dzieci podeszła w taki właśnie sposób, i dlatego naukę rozpocząć w niej mogą już 2-letnie maluchy. Dzieci w tym wieku nawet nie wiedzą, że się uczą, a nauczyć się mogą naprawdę dużo. I do tego bardzo naturalnie…

Przekonać się o tym można osobiście w szkole przy ul. Kopernika 16, w dniach 28 i 31 maja oraz 4 czerwca o godz. 17.30, kiedy odbywać się będą bezpłatne zajęcia adaptacyjne dla 2-3-letnich dzieci. W tym czasie rodzice będą mogli zrozumieć, na czym polega stosowana w CLAN CITY metoda Teddy Eddie. Można wziąć udział we wszystkich spotkaniach.
Dlaczego jeszcze polecam CLAN CITY? Otóż dlatego, że dzieci są tu prowadzone za rękę przez cały cykl edukacji, aż do osiągnięcia najwyższych certyfikatów Cambridge English. Co więcej, nie „kują słówek”, a uczą się mówić pełnymi zdaniami i czytać globalnie.

Więcej o tym, jak pracuje z dziećmi CLAN CITY, dowiedzieć się można także 15, 17 i 23 czerwca podczas Lekcji Pokazowych. Każda z nich zorganizowana zostanie w innej lokalizacji, dlatego warto śledzić stronę organizatora. Co więcej, w czasie wakacji szkoła zaprasza na wakacyjne kursu języka angielskiego dla dzieci - Teddy Eddie on Holiday.

Materiał partnera
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj