Dobrym przykładem jest działalność Agencji Rozwoju Lokalnego, która znajduje rozwiązania dopasowane do wymagań firm. Lokale usługowe, biurowe a nawet magazynowe rozmieszczone są w dwóch głównych lokalizacjach. Jedną z nich można znaleźć
w Sosnowieckim Parku Naukowo-Technologicznym, a druga to centrum miasta ulica Teatralna 11.

To rozwiązania odpowiadające na aktualne potrzeby rynku. Jakie? Tu trzeba popatrzeć na to, czego na ogół poszukują firmy. Szukają powierzchni biurowej, która:

ma dobrą lokalizację

ma parkingi

ma przestrzeń możliwą do indywidualnej aranżacji

a do tego jest w dobrej cenie.

Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny jako probiznesowa lokalizacja ma nie tylko dogodne połączenie z S1 i A4, ale i doskonałe umiejscowienie między dwoma lotniskami regularnie obsługującymi loty krajowe i międzynarodowe. Poszukujący klimatyzowanych lokali o różnych metrażach i przestrzeniach z możliwością dostosowania do Twoich potrzeb mają tam w czym wybierać. Z pewnością zachęca też fakt dostępności miejsc parkingowych czy obsługa przez administratora, który jest pod ręką.

SPNT słynie też z dobrze wyposażonych sal szkoleniowych i konferencyjnych (jedyna taka aula na ponad 200 osób z wyposażeniem do tłumaczeń symultanicznych). Oczywiście są one dostępne w ofercie komercyjnej, jednak najemcy mają możliwość korzystać na preferencyjnych warunkach.

Warto też wspomnieć o drugiej lokalizacji, Teatralna 11 to najlepsza opcja dla firm usługowych. Bliskość komunikacji publicznej czy ogólnodostępne parkingi dają możliwości dla działalności związanej obsługą klienta. Tu liczy się wygoda i dostępność. Możliwość aranżacji przestrzeni i stały kontakt z administratorem, to warto mieć na uwadze przy wyborze najlepszej opcji.

W dzisiejszych czasach ważna jest, szczególnie dla klientów biznesowych, swoboda wyboru, a jeśli lokale pod wynajem mają w metrażu od 15 do 1300 m2 to jest w czym wybierać.
Z dobrych źródeł wiemy też, że najlepsze przestrzenie znikają najszybciej. Po szczegóły odsyłamy jednak już do zarządcy: e-mail
spnt@arl.org.pl


 

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj