Święty Mikołaj wraz ze swoimi niezawodnymi pomocnikami zawita do gliwickiego CH FORUM już 4 grudnia i zaprosi do udziału w grze terenowej, w której do wygrania będą karty podarunkowe o wartości 100, 200 i 300 zł.

Ok. godz. 18:30 zabawę zwieńczy efektowne light show.
Rejestracja drużyn chętnych wziąć udział w grze rozpocznie się o godz. 12:00 na scenie głównej. Jedna drużyna może liczyć maksymalnie 4 członków, w tym minimum jedną osobę dorosłą.
Zapowiada się super zabawa dla całych rodzin, których zadaniem będzie odnalezienie „skarbów” ukrytych na terenie centrum i wykonanie zadania wyznaczonego przez opiekuna drużyny. Wszystkie drużyny zostaną nagrodzone koszami ze słodkościami, a co drugą turę gry trzy ekipy z najlepszym czasem otrzymają karty podarunkowe.

W CH FORUM po zakończeniu gry (ok. godz. 18:30) będzie można też zobaczyć magiczne light show  w wykonaniu Teatru Ognia NAM-TARA, które przeniesie widzów do krainy Św. Mikołaja. Tuż po nim, sam Św. Mikołaj wręczać będzie przekazane jego pomocnikowi prezenty (od godz. 19:00 do 21:00). Rodzice mogą bowiem wykorzystać jego obecność do obdarowania swoich dzieci.
Postać Św. Mikołaja będzie można też spotkać w CH FORUM w poniedziałek (6 grudnia) w godz. 14:00 – 19:00.

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH
FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 m kw., położone w ścisłym centrum Gliwic. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora,  SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach. Ofertę gastronomiczną, m.in. w strefie restauracyjnej o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce tworzą najemcy reprezentujący kuchnie 
całego świata. W centrum pod nazwą Biblioforum działa także jedyna w swoim rodzaju filia miejskiej biblioteki publicznej. Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna 
z czołowych w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

 

materiał partnera

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj