Na gliwickiej giełdzie samochodowej zorganizowano czwartą edycję Gliwickiego Rally Sprintu o Puchar Prezydenta Miasta Gliwice. Uczestnicy, 24 załogi, ścigali się w samochodach na wytyczonej trasie z nawierzchni szutrowej o długości 1,5 km.

Piękna pogoda spowodowała, że  każdemu przejazdowi towarzyszyła chmura pyłu, uwalniana przez wyrywany kołami szuter. Na zawodach przede wszystkim liczyły się umiejętności w technice prowadzenia samochodu. Po trzech przejazdach próby szutrowej zawodników czekała dodatkowa atrakcja w postaci próby przejeżdżanej po płycie poślizgowej ośrodka doskonalenia techniki jazdy. Nie obyło się w tych warunkach bez „atrakcji” w postaci wypadnięcia poza wyznaczony tor jazdy. W tych ekstremalnych warunkach zwycięska okazała się załoga nr 10: Wojciech Bryła i Grzegorz Karwot z klasy K3. Zwycięzcami w klasyfikacji generalnej zostali Łukasz Semik i Aleksandra Bartosik z załogi nr 19, natomiast w klasie „gość” triumfowała po raz kolejny załoga nr 1, czyli Gabriel Juszczyk i Izabela Juszczyk. Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice gratuluje zwycięzcom oraz składa serdeczne podziękowania wszystkim partnerom, którzy wsparli organizację przedsięwzięcia.
Piękna pogoda spowodowała, że  każdemu przejazdowi towarzyszyła chmura pyłu, uwalniana przez wyrywany kołami szuter. Na zawodach przede wszystkim liczyły się umiejętności w technice prowadzenia samochodu. Po trzech przejazdach próby szutrowej zawodników czekała dodatkowa atrakcja w postaci próby przejeżdżanej po płycie poślizgowej ośrodka doskonalenia techniki jazdy. Nie obyło się w tych warunkach bez „atrakcji” w postaci wypadnięcia poza wyznaczony tor jazdy. W tych ekstremalnych warunkach zwycięska okazała się załoga nr 10: Wojciech Bryła i Grzegorz Karwot z klasy K3. Zwycięzcami w klasyfikacji generalnej zostali Łukasz Semik i Aleksandra Bartosik z załogi nr 19, natomiast w klasie „gość” triumfowała po raz kolejny załoga nr 1, czyli Gabriel Juszczyk i Izabela Juszczyk.

 Stowarzyszenie Moto Sport Gliwice gratuluje zwycięzcom oraz składa serdeczne podziękowania wszystkim partnerom, którzy wsparli organizację przedsięwzięcia.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj