Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym to prawdziwe wyzwanie. Podczas warsztatów w CH FORUM (19 listopada, wtorek) specjalistki podpowiedzą, jak się do tego przygotować.

To już kolejne zajęcia w cyklu dedykowanym przez CH FORUM rodzicom. Powracające na rynek pracy mamy postarają się znaleźć podczas nich odpowiedzi na ważne dla kariery pytania: Kiedy wrócić do pracy? Czy powrót powinien być na pełen etat? Jak przygotować dziecko do tej zmiany?


Na spotkanie w Scenie FORUM (I piętro) organizatorzy zapraszają wszystkie młode mamy wraz z dziećmi do lat 3. Na czas zajęć (około 1,5 godz.), dla maluchów zostanie przygotowana specjalna strefa zabaw.


Spotkanie jest bezpłatne, ale wymaga wcześniejszych zapisów. Zainteresowane mogą wybrać jedną z preferowanych godzin: 10:00 lub 12:00.


Zapisywać można się pod numerem tel. (32) 335 73 00, lub za pośrednictwem profilu CH FORUM na Facebooku. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/450797015569642/O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43.000 m kw. pow. handlowej
i 120 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Świetna lokalizacja, doskonałe połączenie z siecią drogową i transportem publicznym oraz rzesza lojalnych klientów to główne czynniki sukcesu FORUM. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne.

Wśród najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, CCC, Deichmann, Douglas, H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA,
Home&You. Część rozrywkowa FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach oraz klub My Fitness Place.

Strefa restauracyjna o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce to przyjemne miejsce spotkań mieszkańców Gliwic, dodatkowo stanowiące o atrakcyjności rynkowej centrum handlowego. W centrum pod nazwą Biblioforum działa także jedyna w swoim rodzaju filia biblioteki publicznej. Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: międzynarodowa firma doradcza JLL. FORUM Gliwice jest laureatem prestiżowych nagród branżowych. Najważniejsze z nich to:


  • Silver Solal Marketing Awards by ICSC w 2014, 2013, 2012, 2010, 2009;

  • 2011 International Property Awards – Highly Commended;

  • Wyróżnienia w programie PRCH Retail Awards w 2011 i 2015 r.;

  • Nagrody Główna w konkursie PRCH Retail Awards w latach 2012 i 2016.


MATERIAŁY PARTNERA
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj