Gliwickie rękodzielniczki, które co miesiąc prezentują swoje dzieła w CH FORUM, zapraszają 8 lutego (sobota) na kolejny kiermasz połączony z warsztatami.

Autorki prac mają wielkie zamiłowanie do swojej pasji. Specjalizują się we florystyce, biżuterii artystycznej, dziewiarstwie, koronkarstwie i hafcie artystycznym.


Na kiermaszu (godz. 11:00-17:00) będzie można kupić mnóstwo pomysłowych i unikalnych wyrobów. Doskonale nadających się także na oryginalny, w 100% niepowtarzalny walentynkowy upominek.


Panie zapraszają również na warsztaty z sercem (w godz. 13:00 – 15:00), podczas których dzieci wykonywać będą ozdoby. Wstęp wolny.


Miejscem wydarzenia będą okolice sceny głównej na parterze. CH FORUM współorganizuje je we współpracy z gliwicką Radą Dzielnicy Śródmieście.


O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH


FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43.000 m kw. pow. handlowej
i 120 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Świetna lokalizacja, doskonałe połączenie z siecią drogową i transportem publicznym oraz rzesza lojalnych klientów to główne czynniki sukcesu FORUM. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne.


Wśród najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, CCC, Deichmann, Douglas, H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA,
Home&You. Część rozrywkowa FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach oraz klub My Fitness Place.


Strefa restauracyjna o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce to przyjemne miejsce spotkań mieszkańców Gliwic, dodatkowo stanowiące o atrakcyjności rynkowej centrum handlowego. W centrum pod nazwą Biblioforum działa także jedyna w swoim rodzaju filia biblioteki publicznej. Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.


FORUM Gliwice jest laureatem prestiżowych nagród branżowych. Najważniejsze z nich to:

  • Silver Solal Marketing Awards by ICSC w 2014, 2013, 2012, 2010, 2009;

  • 2011 International Property Awards – Highly Commended;

  • Wyróżnienia w programie PRCH Retail Awards w 2011 i 2015 r.;

  • Nagrody Główna w konkursie PRCH Retail Awards w latach 2012 i 2016.


Materiały partnera
wstecz

Komentarze (1) Skomentuj

  • rutkonia 2020-02-17 15:01:10
    Ja robię na drutach i na szydełku, włóczki kupuję w internecie na dodziergania.pl , mega polecam