Ty też możesz pomóc!

 

W tym roku odbędzie się ona w sobotę, 30 października i w niedzielę, 1 listopada w godzinach od 9.00 do 17.00. Wolontariuszy ze skarbonkami, ubranych w charakterystyczne żółte narzutki, będzie można spotkać na gliwickich i knurowskich cmentarzach oraz nekropoliach parafialnych w Pilchowicach i Sośnicowicach. Tegoroczna zbiórka, z powodu pandemii koronawirusa, odbędzie się jednak w zmienionej formie.


– W trosce o zdrowie niepełnoletnich wolontariuszy postanowiliśmy nie angażować ich w tym roku do bezpośredniego udziału w kweście – mówi Halina Dendek, koordynator wolontariatu w gliwickim hospicjum. – Zachęcamy więc osoby pełnoletnie do zapisów na adres www.kwestapierwszolistopadowa.nakiedy.pl, przez hospicyjną stronę www.hospicjum.gliwice.pl oraz nasz profil na Facebooku. 


W tych miejscach publikujemy najbardziej aktualne informacje. Całkowity dochód z tegorocznej zbiórki zostanie przeznaczony na rozbudowę i modernizację hospicjum. Poza tradycyjną kwestą uruchomiliśmy zbiórkę w internecie, na stronie www.pomagam.pl, pod nazwą „Wsparcie działalności Hospicjum”. Za każdy, nawet najmniejszy, dar serdecznie dziękujemy.


W ubiegłym roku, podczas trzydniowej kwesty, zebrano rekordową sumę 245 603 zł.

(san)
 

Galeria

wstecz

Komentarze (1) Skomentuj

  • Susan Benson 2020-10-28 07:07:48
    Witam Pani i Panowie, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki akceptacji * Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem: E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com WhatsApp: +447903159998 Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.