Ty też możesz pomóc!

 

W tym roku odbędzie się ona w sobotę, 30 października i w niedzielę, 1 listopada w godzinach od 9.00 do 17.00. Wolontariuszy ze skarbonkami, ubranych w charakterystyczne żółte narzutki, będzie można spotkać na gliwickich i knurowskich cmentarzach oraz nekropoliach parafialnych w Pilchowicach i Sośnicowicach. Tegoroczna zbiórka, z powodu pandemii koronawirusa, odbędzie się jednak w zmienionej formie.


– W trosce o zdrowie niepełnoletnich wolontariuszy postanowiliśmy nie angażować ich w tym roku do bezpośredniego udziału w kweście – mówi Halina Dendek, koordynator wolontariatu w gliwickim hospicjum. – Zachęcamy więc osoby pełnoletnie do zapisów na adres www.kwestapierwszolistopadowa.nakiedy.pl, przez hospicyjną stronę www.hospicjum.gliwice.pl oraz nasz profil na Facebooku. 


W tych miejscach publikujemy najbardziej aktualne informacje. Całkowity dochód z tegorocznej zbiórki zostanie przeznaczony na rozbudowę i modernizację hospicjum. Poza tradycyjną kwestą uruchomiliśmy zbiórkę w internecie, na stronie www.pomagam.pl, pod nazwą „Wsparcie działalności Hospicjum”. Za każdy, nawet najmniejszy, dar serdecznie dziękujemy.


W ubiegłym roku, podczas trzydniowej kwesty, zebrano rekordową sumę 245 603 zł.

(san)
 

Galeria

wstecz

Komentarze (1) Skomentuj

  • Claudia Klein 2020-10-19 22:10:33
    Witam i witam w Spotlight Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym. Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki pod zastaw kapitału w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny. Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | spotlightglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i natychmiast otrzymaj odpowiedź Możesz nas łatwo sprawdzić na naszej stronie internetowej pod adresem: https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!