Kto jeszcze wystąpi podczas 4. edycji wydarzenia?

Kilkudniowe święto muzyki, które odbędzie się latem w przepięknym Parku Śląskim w Chorzowie, staje się coraz mocniejszym punktem festiwalowym nie tylko na mapie Polski, ale i Europy. Najbliższa odsłona FEST Festivalu wydarzy się między 9 a 13 sierpnia 2023 roku. Agencja Follow The Step zdradza pierwszych Artystów 4. edycji!

Zeszłoroczna edycja FEST Festivalu zgromadziła blisko 50 tysięcy osób, które nieprzerwanie przez ponad 120 godzin bawiły się podczas występów około 200 Artystów na 10 scenach głównych i strefach dodatkowych. Zostało to zauważone przez międzynarodowe środowisko eventowe, czego efektem są nominacje do takich nagród, jak European Festival Awards czy UK Festival Awards. Podczas 4. edycji wydarzenia wystąpią m.in.: The Chemical Brothers, Yungblud, Two Feet, 070 Shake, Gibbs, OKI, Rubens, Oliver Heldens oraz The Stickmen Project.

 

The Chemical Brothers, czyli dwuosobowa angielska grupa w składzie Tom Rowlands i Ed Simons, to uwielbiani twórcy muzyki elektronicznej. Legendarnych pionierów big beatu będzie można usłyszeć na FEST Festivalu 2023 w sobotę 12 sierpnia 2023 roku!

 

Dominic Richard Harrison, znany jako Yungblud, jest angielskim piosenkarzem, multiinstrumentalistą (gra na basie, ukulele, perkusji i pianinie), autorem tekstów i aktorem. Jego muzyka to nietuzinkowa mieszanka: alternatywny rock spaja się z elementami hip-hopu oraz poetyckimi tekstami. Yungblud wystąpi 10 sierpnia.

 

Zachary William „Bill” Dess, szerokiej publiczności znany jako Two Feet, to amerykański piosenkarz, autor tekstów i producent z Nowego Jorku. Karierę zaczynał grając w zespołach jazzowych i bluesowych. Po tym, jak singiel Go Fuck Yourself” stał się hitem na SoundCloud, podpisał kontrakt z Republic Records. Jego utwór I Feel Like I'm Drowning” zdobył pierwsze miejsce na liście przebojów US Alternative Songs w 2018 roku. W maju tego roku ukazało się czwarte wydawnictwo Artysty pt.Shape & Form”, z którego materiał niewątpliwie będzie można usłyszeć 9 sierpnia w Chorzowie.

 

070 Shake, a dokładnie kryjąca się pod tym pseudonimem Danielle Balbuena, to amerykańska raperka, piosenkarka oraz autorka tekstów. Danielle pojawi się na FEST Festivalu w sobotę, 12 sierpnia.


Dwa miesiące temu środowisko medialne obiegła informacja, że Gibbs (Mateusz Przybylski) - według serwisu YouTube - jest obecnie najpopularniejszym Artystą w Polsce, prześcigając tym samym takie osobowości, jak Sanah, Kebe czy Kizo. Z ówczesnych danych wynika, że w ciągu jednego tygodnia raper i producent muzyczny wygenerował około 10 000 000 wyświetleń, a od 98 tygodni utrzymuje się na liście top 100 serwisu. O potędze oddziaływania tego Artysty będzie można przekonać się 11 sierpnia w Parku Śląskim!

 

OKI - Oskar Kamiński - ponownie pojawi się na scenie FEST-a! Polski raper, piosenkarz i autor tekstów wystąpił podczas poprzedniej edycji z kolektywem OIO, a teraz powróci z własnym projektem oraz zdwojoną mocą. Zaprezentuje się w czwartek, 10 sierpnia.

 

Rubens na co dzień jest członkiem zespołu Darii Zawiałow. Producent, wokalista, gitarzysta, songwriter, który od wielu lat funkcjonuje w branży muzycznej, to też współtwórca wielu polskich hitów, m.in. Złoto” Mroza. Artysta coraz bardziej zaciekawia środowisko muzyczne, w którym robi się o Nim coraz głośniej! Warto przekonać się o tym na żywo 11 sierpnia.

 

Oliver Heldens utworem Gecko” zwrócił uwagę Tiësto, z którego wytwórnią podpisał kontrakt. Niewątpliwie był to moment, w którym kariera holenderskiego producenta muzycznego nabrała tempa. Do listy dołącza FEST Festival, na którym Olivera będzie można usłyszeć 12 sierpnia.

 

The Stickmen Project to grający na żywo zespół perkusyjny z Wielkiej Brytanii, w skład którego wchodzi duet: Greg Zwarich & Paul Mintsoulis. Znani są z występów w całkowicie czarnych strojach ze światłami LED przedstawiającymi zarys postaci stickmana. Duet zagra 12 sierpnia.

 

FEST Festival to nie tylko wyjątkowe święto muzyki. To też pełne kolorów spotkanie ludzi, których łączy różnorodność, nieszablonowość i chęć radosnego spędzenia czasu w aurze wakacyjnej beztroski.

 

Na kilka dni imponująca przestrzeń Parku Śląskiego w Chorzowie zamienia się w magiczne miasteczko festiwalowe, które cechuje zachwycająca, dedykowana scenografia. Liczne atrakcje, warsztaty, klimatyczne strefy chilloutu - to wszystko na FEST Festivalu odnajdą ci, którzy oprócz niezapomnianych doznań muzycznych oczekują od letnich wydarzeń czegoś więcej. Unikatowym składnikiem tworzącym tę atmosferę jest poczucie zatopienia się w innym, niepowtarzalnym, oderwanym od codzienności świecie.

 

Bilety na FEST Festival 2023 są już dostępne na stronie www.festfestival.pl

KARNET 4-DNIOWY EARLY BIRD - 599 PLN

KARNET WEEKENDOWY EARLY BIRD - 419 PLN

Zobacz, jak wyglądał FEST Festival 2022!

 

Organizator: Follow The Step 

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj