Będzie to 15. edycja imprezy, która na stałe wpisała się w jesienny kalendarz gliwickich spotkań branżowych. Tegoroczne targi to wiele atrakcji edukacyjno - poznawczych- warsztaty i spotkania oraz możliwości zapoznania się z ofertą i zasięgnięcia porady.

Targi będą otwarte dla zwiedzających od godziny 10.00 do godziny 17.00. Już od porannych godzin targowych Stowarzyszenie Specjalistów Robót Wykończeniowych będzie służyło poradami technicznymi mistrza i rzeczoznawcy. Zobaczymy praktyczne porady właściwego wykorzystania materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz. Kolejnym punktem targów są warsztaty projektowe DESIGN THINKING. Firma UMBRELLA MARKETING  GROUP przygotowała dla zainteresowanych warsztaty ze szkoleń dotyczących one budowania relacji z architektem, wykonawcą i dystrybutorem ( obowiązują zapisy). 

Organizatorzy targów zachęcają do Ogrodomanii - na zewnątrz hali odbywać się będzie kiermasz roślin ozdobnych. W ofercie: byliny , krzewy, drzewa i kwiaty ozdobne. Dla zainteresowanych - warsztaty z WHISPERS OF FLOWERS, czyli tworzenie lasów w słoju.

Podczas tegorocznych targów zaprezentują się firmy  oferujące takie nowości jak: urządzenie z podciśnieniowym chwytakiem płytek i wibracją czyli idealne urządzenie wspomagające układanie płytek ceramicznych; więźba od najlepszych producentów; domy prefabrykowane w technologii STEICO (firma PREFABEKO). Dodatkowo produkty dla zdrowia czyli materace od Firmy SFERADO - komfort i elegancja w jednym.

15. edycja targów Expobud odbędzie się 14-15 września (w godz. 10.00-17.00) w małej hali Areny przy ul. Akademickiej 50. Bezpłatny bilet wstępu, po wypełnieniu formularza, można pobrać na stronie  www.promocja-targi.pl.


Miasto Gliwice i Organizator Targów Firma Promocja Targi zaprasza.


Materiały partnera

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj