Grzegorz Kupczyk - burmistrz Toszka, Artur Czok - dyrektor Centrum Kultury Zamek w Toszku Radosław Makowczyński - prezes Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Toszeckiej,Dorota Matheja Przewodnicząca Koła DFK Tost/Toszek, serdecznie zapraszają na Toszecki Jarmark Adwentowy 2023, który odbędzie się 9 grudnia br. (sobota) w zaułkach toszeckich uliczek: Chrobrego, Kilińskiego i Szewskiej.

W tym roku wystąpią w adwentowym nastroju: Orkiestra Dęta Toszek, Duet Vocal & Piano Aleksandra Kucharczyk, Artyści Scen Śląskich oraz prosto z Zakopanego Kapela Ogórki.

Nie zabraknie przepysznych jabłek nadziewanych bakaliami, lokalnych produktów przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, aromatycznych pierników, wiedeńskiej karuzeli oraz bajkowego kataryniarza.

Zaproszeni wystawcy zaprezentują również swoje oryginalne rękodzieła, które mogą stać się wspaniałym prezentem pod choinkę. 

Toszecki jarmark zbliża się dużymi krokami...odliczamy

Materiał partnera

Galeria

wstecz

Komentarze (1) Skomentuj

  • Śmieci 2023-12-14 14:35:31

    Nie ma jak Dobra zabawa na skażonej ziemi. Jak tam Burmistrze i radni temat największego nielegalnego wysypiska śmieci w Toszku ? coś ucichło.