Przed nami kolejny sportowy weekend w Gliwicach. Będą grali piłkarze i futsaliści Piasta oraz siatkarki AZS. Pierwsza drużyna piłkarzy Piasta gra na wyjeździe, ale możemy na żywo kibicować juniorom i rezerwom.
Występująca w Centralnej Lidze Juniorów drużyna Piasta w sobotę, na stadionie przy ul. Lekarskiej w Ostropie podejmować będzie wicelidera – Pogoń Szczecin.
Gliwiczanie w poprzedniej kolejce ulegli Arce Gdynia 0:3 i stracili miejsce na podium. Wrócą tam, jeśli ograją Pogoń, a Arka nie pokona Miedzi Legnica. Ten mecz rozpocznie się o godz. 12.00

Apetyty na wygraną ma także druga drużyna Piasta. Podopieczni Witolda Czekańskiego i Marka Majki podejmować będą rezerwy GKS Tychy,  ten mecz rozpocznie się o godz. 15:00, a zostanie rozegrany na stadionie przy ul. Robotniczej.

Ostatnio nie wiedzie się siatkarkom AZS. Przegrały pod rząd trzy mecze (dwa w lidze, jeden w Pucharze Polski). Teraz pora na rehabilitację. W sobotę o godz. 17.00 podopieczne trenera Wojciecha Czapli grać będą w hali przy ul. Kaszubskiej z AZS-em Opole.

W niedzielę, 24 października zapraszamy do hali przy ul. Jasnej. Występujący w Futsal Ekstraklasy Piast grać będzie z FC Toruń. Początek o godzinie 18.00
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj