Kolejna akcja Fundacji UNIKUM
Ponad 3 miliony Polek odwiedza ginekologa rzadziej, niż raz do roku, a 40 proc. nie widzi takiej potrzeby. Każdego roku na świecie na raka szyjki macicy zapada około 500 tys. kobiet. Jeszcze więcej, bo u ok. 1,7 mln, rozpoznaje się raka piersi. 

Fundacja UNIKUM z Rudna chce zwiększyć świadomość pań dotyczącą badań, uczynić je powszechnymi. Właśnie rozpoczęła się kampania, w trakcie której odbywać się będą spotkania i warsztaty z ekspertami i lekarzami. Fundacja rozda także 500 kieszonkowych lusterek, na których nadrukowane będą informacje, jak badać piersi. W mediach społecznościowych UNIKUM pojawią się filmiki z udziałem kobiet, które przeszły leczenie i będą zachęcać do wstąpienia do klubu superbohaterek!

Dlaczego superbohaterek? -Przestańmy wstydzić się wizyt u ginekologa – apeluje Sonia Heinen. -Kobieta, która się bada ma supermoce, bo dzięki temu dba o zdrowie. Bada swoje piersi i wykonuje cytologię. Można żyć z cellulitem, bez zęba, z rozdwojonymi końcówkami, ale nie z rakiem.

Tą dumę członkinie UNIKUM prezentują na specjalnej sesji zdjęciowej, do której zaprosiły swoje siostry, mamy, przyjaciółki, córki. 

(san)
wstecz

Komentarze (1) Skomentuj

  • Susan Benson 2021-03-19 12:38:22
    Witam Szanowni Państwo, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym. Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, zalecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczna stopa procentowa - Przystępna stopa procentowa w wysokości 3%. * Wysokie wskaźniki akceptacji * Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku funduszy. Skontaktuj się z moją firmą już teraz, możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prześlij nam swoją prośbę o pożyczkę na ten adres e-mail sunshinefinancialgroupinc@gmail.com lub w WhatsApp pod numerem +447903159998 Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym przekonaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.