Poszlibyśmy na trening, ale nie mamy z kim zostawić naszego maluszka. To częsty dylemat młodych rodziców. CH FORUM wychodzi im naprzeciw i 29 października (wtorek) organizuje zajęcia sportowe, na które można przyjść z dziećmi do 1,5 roku życia.

Zajęcia w trzech grupach odbędą się w klubie My Fitness Place i będą rozpoczynać się o godzinie 10:00, 11:45 oraz 13:30.


Bloki zajęciowe obejmują 45-minutowe części: treningową i dietetyczną. W trakcie części treningowej mamusie wraz z dziećmi poćwiczą w odpowiednio przygotowanej sali. Następnie spotykają się przy poczęstunku, by porozmawiać i wymienić się doświadczeniami.


Prowadząca zajęcia nie tylko przeprowadzi ćwiczenia, ale także udzieli porad na temat prawidłowego żywienia, wzmacniania mięśni i dbania o blizny po porodzie.


Zajęcia przygotowała wykwalifikowana trenerka personalna Magdalena Kłos, która specjalizuje się w treningu siłowym kobiet oraz współpracuje z kobietami po porodzie i w ciąży, prowadząc m. in. zajęcia dla mam z małymi dziećmi pod brandem Strong Mum.


Zajęcia dla mam odbędą się w wydzielonej sali klubu My Fitness Place, w komfortowych i dyskretnych warunkach. Poćwiczyć będzie można całą rodziną. W tym samym czasie chętnych tatusiów CH FORUM zaprasza na bezpłatny trening personalny z prowadzony przez trenerów My Fitness Place.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są w punkcie informacyjnym centrum oraz na profilu Facebookowym CH FORUM.


O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH


FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43.000 m kw. pow. handlowej
i 120 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Świetna lokalizacja, doskonałe połączenie z siecią drogową i transportem publicznym oraz rzesza lojalnych klientów to główne czynniki sukcesu FORUM. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne.


Wśród najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, CCC, Deichmann, Douglas, H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach oraz klub My Fitness Place.


Strefa restauracyjna o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce to przyjemne miejsce spotkań mieszkańców Gliwic, dodatkowo stanowiące o atrakcyjności rynkowej centrum handlowego. W centrum pod nazwą Biblioforum działa także jedyna w swoim rodzaju filia biblioteki publicznej. Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: międzynarodowa firma doradcza JLL. FORUM Gliwice jest laureatem prestiżowych nagród branżowych. Najważniejsze z nich to:


  • Silver Solal Marketing Awards by ICSC w 2014, 2013, 2012, 2010, 2009;

  • 2011 International Property Awards – Highly Commended;

  • Wyróżnienia w programie PRCH Retail Awards w 2011 i 2015 r.;

  • Nagrody Główna w konkursie PRCH Retail Awards w latach 2012 i 2016.

MATERIAŁY PARTNERA
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj