Od 14 września w CH FORUM Gliwice będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19. Szczepienia będą się odbywać w punkcie szczepień w aptece sieci Super-Pharm. 
Szczepienia przeciwko Covid-19 w Aptekach Super-Pharm prowadzi wykwalifikowany personel medyczny. Pomieszczenia, w których prowadzone są szczepienia dostosowano do wymogów  punktu szczepień, są one wyposażone w odpowiedni sprzęt medyczny oraz spełniają warunki organizacyjno-techniczne. Pacjenci przyjmowani są przy zachowaniu reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi  wytycznymi. 

Każda zaszczepiona osoba na miejscu otrzymuje międzynarodowy certyfikat zaświadczający o przyjęciu szczepionki. Funkcjonowanie punktu szczepień zostało tak zorganizowane, aby nie wpływało na komfort pacjentów korzystających z usług apteki.

Na szczepienie można zapisać się przez: 
 -  Internetowe Konto Pacjenta, 
 - ogólnopolską infolinię pod numerem telefonu 989,  e-rejestrację dostępną na stronie http://www.gov.pl/szczepimysie 

Informacje o rejestracji na szczepienia przeciw COVID-19  dostępne  są  na  oficjalnej  stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

Uruchamianie tymczasowych punktów szczepień w Aptekach Super-Pharm  ma  na  celu  usprawnienie procesu szczepienia powszechnego.
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj