18 grudnia na ul. Rybnickiej w Gliwicach doszło do potrącenia pieszego, który znajdował się na oznakowanym przejściu. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Niestety, były one na tyle poważne, że lekarzom nie udało się uratować życia tego człowieka. W Wydziale Kryminalnym KMP Gliwice prowadzone jest w tej sprawie śledztwo. Policjanci proszą osoby, które widziały zdarzenie lub posiadają wiedzę, kto mógł zarejestrować jego przebieg. 
Do wypadku doszło o godz. 6.50 na wysokości numeru 24. Kobieta kierująca samochodem marki Toyota Yaris, jadąca w kierunku Knurowa, potrąciła na przejściu dla pieszych 68-letniego gliwiczanina. Starszy mężczyzna przechodził ze strony prawej na lewą. 

Poszkodowany doznał bardzo poważnych obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się uratować życia gliwiczanina. 

Kryminalni zwracają się z prośbą o informacje do naocznych świadków, w tym również osób, które posiadają prywatne rejestratory w pojazdach i być może uchwyciły moment potrącenia. 

Wszelkie wiadomości mające związek ze sprawą prosimy przekazywać do referenta prowadzącego – st. sierż. Grzegorza Charmułowicza, tel. 32 336 91 66, e-mail: grzegorz.charmuolowicz@gliwice.ka.policja.gov.pl 


wstecz

Komentarze (0) Skomentuj