Cudowna i ciepła. Niezwykle kompetentna, empatyczna i zaangażowana w swoją pracę, zapewniająca pacjentkom poczucie bezpieczeństwa oraz ogromne wsparcie, zarówno merytoryczne, jak i emocjonalne. Swoją pracę wykonuje z niebywałą pasją. Ewa Fojcik, położna oddziałowa na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala w Knurowie została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie „Położna na medal 2016”, zajmując III miejsce w województwie śląskim.


Pani Ewa jest od 2007 r. położną oddziałową w knurowskim szpitalu. Jej  26-letnie doświadczenie zawodowe umożliwia pełniejsze odkrycie i dostrzeżenie  potrzeb pacjentek, a o oddział dba, jak o własny dom. 

– Ten zawód to nie tylko ciężka i żmudna praca, ale też prawdziwa pasja, dzięki której można na co dzień obcować z cudem narodzin – mówi.

Ewa Fojcik prowadzi również zajęcia w działającej przy knurowskim szpitalu szkole rodzenia. Przygotowuje ciężarne do porodu, wyjaśniając im wszelkie obawy i wątpliwości, pomaga przetrwać trudne chwile podczas porodu. Dzięki pracy w rejonie jej pacjentki i ich dzieci są objęte całościową opieką.

–  To ogromny zaszczyt i wyróżnienie, które szczególnie cenię, ponieważ zostało przyznane głosami pacjentów – pani Ewa cieszy się z wysokiej lokaty w plebiscycie „Położna na medal 2016”.
 
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj