Okradziono gminę Sośnicowice. Z ogrodzenia boiska piłkarskiego, bramy wjazdowej na teren obiektu sportowego oraz bramek wraz z siatkami. Policja szuka świadków. 
Do kradzieży doszło na terenie obiektu KS Sokół Łany Wielkie. Złodzieje, bo musiało być ich kilku, zadziałali między godziną 16.00 w piątek, 11 listopada a 9.30 dnia następnego. W Dzień Niepodległości po południu widziano bowiem sprzęty po raz ostatni. 

W sobotę rano jeden z członków zarządu klubu ujawnił brak 57 przęseł metalowych o szerokości 2,5 i wysokości 1,5 m, dwóch pełnowymiarowych bramek piłkarskich o długości 7 i wysokości 3 m (wraz z siatkami), plastikowej siatki zabezpieczającej piłkę przed wypadnięciem poza boisko (40 m szerokości i 6 wysokości) oraz bramy wjazdowej. Straty gminy to ponad 5 tys. zł.  

Policjanci z pierwszego komisariatu w Gliwicach szukają teraz sprawców i proszą o kontakt świadków, którzy widzieli osoby kręcące się po boisku między piątkiem a sobotą. Podejrzewamy, że ludzie wynoszący tak duże sprzęty mogli jednak być przez kogoś zauważeni. 

Kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę: 32 336 94 01.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj