19. Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz to doskonała okazja, by zapoznać się z najnowszymi trendami branży budowlanej i wnętrzarskiej. Ta edycja będzie jednak wyjątkowa – hasłem przewodnim targów będzie „Czyste powietrze dla Gliwic”.
Od 23 do 25 lutego, między 10.00 do 17.00,  w dwóch halach wystawienniczych oraz w punktach przed budynkiem przy ul. Kaszubskiej 28 swoje produkty i usługi zaprezentuje niemal 100 wystawców. Targi dają możliwość bezpośredniego kontaktu, rozmowy z fachowcem i uzyskania porady. To również dobra okazja, by zapoznać się z najnowszymi trendami w budownictwie, projektowaniu i urządzaniu wnętrz. Co ważne, zostaną też pokazane domy energooszczędne, instalacje i urządzenia grzewcze, a informacje na ich temat przekażą producenci.

Podczas targów - promocja miejskiego program PONE (Program Ograniczania Niskiej Emisji): na specjalnych stanowiskach prezentacja urządzeń i materiałów spełniających wymogi dofinansowań.

Każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w konkursie z nagrodami. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, którzy podczas targów będą się bawić w klubie Flojamo. Jednym z elementów zabawy będą warsztaty "Kreatywni przyszłością",  podczas których dzieci  zgłębią zagadnienia właściwego wykorzystywania zasobów naturalnych i wielokrotnego użytkowania surowców. Najmłodsi będą też uzupełniać model miasta, a także wprowadzać kolor oraz harmonię w krajobrazie.

Bezpłatny bilet wstępu na targi jest dostępny na stronie www.promocja-targi.pl

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj