Koszykarze GTK wciąż bez wygranej w delegacji.
Nasz zespół w minionej kolejce przegrał w Ostrowie Wielkopolskim z tamtejszą Arged BM Slam Stalą 61:83 (15:18, 13:22, 18:24, 15:19).
„Stalówka” lepiej rozpoczęła spotkanie, prowadząc na początku 9:2. GTK długo miało spore problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych, ale po rzutach MJ Rhetta i Terry’ego Hendersona zbliżyło się na trzy punkty. Ostatecznie, po 10 minutach, był wynik 18:15. W drugiej kwarcie gospodarze uciekli na 12 punktów i po pierwszej połowie było 40:28.

Trzecią odsłonę gospodarze zaczęli od zdobycia 14 punktów przy żadnym ze strony GTK. Po kolejnych udanych akcjach miejscowi mieli już 26 punktów przewagi. W końcu goście zaczęli prezentować się nieco lepiej i odpowiedzieli serią 10:0. Ostrowianie utrzymywali jednak bezpieczne prowadzenie i po 30 minutach wygrywali 64:46. W ostatniej kwarcie kontrolowali sytuację i ostatecznie Arged BM Slam Stal zwyciężyła 83:61.

GTK: Joshua Perkins 7 (1x3), Daniel Gołębiowski 7 (1x3), Jordon Varnado 11 (1x3), Szymon Szymański 4, MJ Rhett 9 - Terry Henderson 18 (4x3), Mateusz Szlachetka 3 (1x3), Bartosz Majewski 2, Łukasz Diduszko.