TEB Edukacja w Gliwicach od 22 lat oferuje kształcenie w Szkołach Policealnych, Medycznych, Liceum dla dorosłych oraz Akademii III Wieku, a we wrześniu przywitała swoich słuchaczy w nowej siedzibie szkoły przy ul. Chorzowskiej 12!

Szkoła TEB Edukacja w Gliwicach to jedna z najczęściej polecanych szkół policealnych w regionie, która wchodzi w skład ogólnopolskiej sieci TEB Edukacja. Oznacza to, że już w 45 miastach kraju TEB Edukacja świadczy usługi edukacyjne najwyższej jakości zarówno w szkołach policealnych, jak też medycznych. Oferta szkoły skierowana jest nie tylko dla młodych ludzi, ale także dla tych, którzy chcą rozszerzyć swoje kompetencje zawodowe lub zmienić branżę. Tym sposobem w przeciągu 25 lat TEB Edukacja wypuściła na rynek pracy ponad 130 000 absolwentów, co świadczy o stabilności firmy i konkurencyjności oferty edukacyjnej. Ważną przewagą szkół jest także współpraca z prestiżowymi firmami, takimi jak: Microsoft, Schwarzkopf Professional, Canon, Podopharm, Farmona, Bielenda, Kryolan Professional Make up, Habys, Semilac, Insert, Raben, MSI, Colgate, 3shape, Cisco, Kamsoft oraz SalesManago.


Praktyka przede wszystkim

Niezwykle istotnym atutem szkoły TEB Edukacja w Gliwicach jest innowacyjność w sposobie nauczania. Słuchacze zdobywają wiedzę poprzez praktykę, która stanowi ponad 50% czasu przeznaczonego na naukę. Niezbędna w tym jest wysoko wyselekcjonowana kadra nie tylko wykwalifikowanych teoretyków, ale przede wszystkim praktyków.

Do praktycznej nauki pomocne są odpowiednie narzędzia. W związku z tym zajęcia dydaktyczne w szkole TEB Edukacja w Gliwicach przeprowadzane są w profesjonalnie wyposażonych salach. Słuchacze korzystają ze specjalistycznych sprzętów multimedialnych: odtwarzaczy DVD i Blu-ray, kamer cyfrowych, rzutników, projektorów, tablic interaktywnych i innych urządzeń. W zależności od wybranego kierunku, słuchacze korzystają także z sal warsztatowych, wyposażonych w ciągle aktualizowaną i co roku uzupełnianą aparaturę.


Na rzecz lokalnego rynku pracy

TEB Edukacja prowadzi działalność z uwzględnieniem lokalnych zapotrzebowań na rynku pracy. Dlatego w niektórych miastach dostępne są kierunki specjalnie dostosowane do określonego regionu. Podobnie jest z dofinansowaniem edukacji, dzięki czemu szkoła TEB Edukacja w Gliwicach oferuje bogaty wachlarz kierunków, m.in.: Higienistka stomatologiczna, Fotografia z certyfikatem CANON, Grafika komputerowa, Opiekunka dziecięca z masażem ShantalaWizaż i stylizacja.


Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe (KKZ)

Ponadto, TEB Edukacja w Gliwicach posiada bogatą ofertę KKZ, w ramach których zyskujesz elastyczność kształcenia, krótszy czas edukacji i możliwość zdalnego zdobywania wiedzy. Niewątpliwie ogromną zaletą KKZ jest fakt, iż skorzystać z nich mogą osoby nieposiadające wykształcenia średniego.

Bogata oferta KKZ szkoły obejmuje kierunki, takie jak: Technik administracjiTechnik informatyk, Fryzjerstwo z certyfikatem Schwarzkopf ProfessionalRachunkowość z certyfikatem InsERT i wiele innych.

Dodatkowym atutem tej formy nauki jest uzyskanie dyplomu zawodowego, dla osób które posiadają średnie wykształcenie.


Akademia III Wieku

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób 50+, które chcą wykorzystać wolny czas na zdobycie nowych umiejętności i przy okazji poznać ciekawych ludzi. Od września ruszają zajęcia w Akademii III Wieku w Gliwicach.

Akademia III Wieku w Gliwicach jest ofertą przygotowaną przez szkołę TEB Edukacja dla osób powyżej pięćdziesiątego roku życia. W ramach nauki prowadzone są kierunki kształcenia, podczas których można nie tylko nauczyć się nowych umiejętności, ale również rozwijać swoje pasje i poznawać ciekawych ludzi. Zajęcia odbywają się w grupach koedukacyjnych i jednolitych wiekowo.

Ruszyły zapisy m.in. na kierunki: Kosmetyka 50+, Florystyka 50+,  Warsztaty terapii manualnej.


Więcej informacji znajdziesz na www.teb.pl lub kontaktując się z nami:  

TEB Edukacja w Gliwicach, ul. Chorzowska 12, 44-100 Gliwice. Tel. 32/231-50-47.


Artykuł sponsorowany

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj