W niedzielę piłkarze Piasta wylecieli na obóz przygotowawczy do Antalyi. Na drugie w tym roku zgrupowanie trener Waldemar Fornalik zabrał 25 zawodników. Niebiesko-Czerwoni będą przebywać w Turcji do 3 lutego.


Wśród piłkarzy, których sztab szkoleniowy zabrał na zgrupowanie, znalazł się Wojciech Kamiński, na co dzień występujący w drużynie rezerw. W samolocie znalazło się też miejsce dla Tomasza Jodłowca - w piątek ponownie został on wypożyczony do Piasta.

Do Antalyi nie wyleciał Uros Korun, który otrzymał powołanie do Kadry B reprezentacji Słowenii. Uros ma zgodę klubu na udział w zgrupowaniu swojej drużyny narodowej i 19 stycznia udał się do Marbelli. Podczas pobytu w Hiszpanii kadra B reprezentacji Słowenii zmierzy się z drużyną U-25 Chin. Spotkanie odbędzie się 24 stycznia o godzinie 17.00. Dzień później Korun wsiądzie do samolotu i z Hiszpanii uda się do Turcji, gdzie dołączy do drużyny Niebiesko-Czerwonych.

Kadra Piasta na zgrupowanie w Turcji 2019:

Bramkarze: Jakub Szmatuła, Karol Dybowski, Michał Bodys, Frantisek Plach.

Obrońcy: Mikkel Kirkeskov, Jakub Czerwiński, Marcin Pietrowski, Martin Konczkowski, Tomasz Mokwa, Damian Byrtek, Aleksandar Sedlar, Uros Korun.

Pomocnicy: Tom Hateley, Aleksander Jagiełło, Patryk Dziczek, Jorge Felix, Joel Valencia, Patryk Sokołowski, Mateusz Mak, Gerard Badia, Remigiusz Borkała, Tomasz Jodłowiec, Wojciech Kamiński.

Napastnicy: Piotr Parzyszek, Michal Papadopulos, Karol Stanek.
Drugi obóz przygotowawczy potrwa do 3 lutego. W tym czasie piłkarze Piasta rozegrają cztery gry kontrolne.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj