Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy gliwickiego klubu Kata Guruma podczas rozegranych w Luboniu Mistrzostwach Polski Weteranów i Amatorów w judo. Nasi reprezentanci, podopieczni trenera Marka Głodka, nie zawiedli i przywieźli z tych zawodów 9 medali!.
W kategorii weterani na złote medale wywalczyli Szymon Kowalski (kat. wagowa +100 kg) oraz Sebastian Laskowski (73 kg). Srebrne krążki zdobyli Łukasz Laskowski (90 kg) i Przemysław Zimowski (-100 kg).
W grupie amatorów na najwyższym stopniu podium stanął Piotr Chmielniak (81kg), srebro przypadło Łukaszowi Ichnatowiczowi (73 kg), a brąz Wojciechowi Adamisowi (90 kg), Maciejowi Gawlikowi (73 kg) i Adrianowi Jaedka (+100kg). Piąte miejsca zajęli Bogdan Sulik (90 kg) i Maciej Brodala (-100 kg), siódme Andrzej Frania (-100kg) oraz Włodzimierz Kowalski (-90 kg), a 9. był Szymon Pajdak.
Gratulacje dla całej drużyny i ich sponsora - firmy Clever Solutions - za wsparcie.