W Siemianowicach Śląskich rozegrano dwudniowe 16. Mistrzostwa Gliwic w golfie. Rywalizacja była bardzo zacięta, organizatorem zawodów zaś Gliwicki Klub Golfowy. 

Po pierwszym dniu prowadził Igor Zagórowski, z małą przewagą nad kolejnymi zawodnikami. Zapowiadały się duże emocje podczas rundy finałowej. Walka o tytuł trwała do ostatniego dołka i ostatniego uderzenia. Na finiszu najlepszy okazał się Aleksander Chaba, który z wynikiem 169 (90,79) uderzeń wywalczył tytuł mistrzowski. Wicemistrzem został Igor Zagórowski (170/84,86/). Trzeci był Mariusz Szumański (178/93,85/).

Wśród kobiet zwyciężyła Zofia Paradysz z wynikiem 213, drugie miejsce zajęła Teresa Szlachta, a trzecie Ilona Goli. W kategorii netto mężczyzn wygrał Konrad Odziomek, a na podium stanęli jeszcze Jarosław Gliszczyński i Wiesław Zagórowski. Kategorię netto kobiet wygrała Katarzyna Czajka.

Członkowie Gliwickiego Klubu Golfowego zapraszają wszystkich chętnych do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu, która w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.golfgliwice.pl.
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj