Nad zbiornikiem Czechowice będzie bardziej rozrywkowo.

15 maja na Czechowicach wyrosną prawdziwe palmy. Ozdobią Flamingo Beach Bar – klimatyczny lokal, który niedawno otwarty został dla wczasowiczów. To nie koniec planów odnośnie nadania Ośrodkowi na Czeszkach bardziej rozrywkowego charakteru. Choć wszelkie działania mają być prowadzone w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem.

Beach Bar – z muzyką do północy

Na terenie Flamingo Beach Baru goście moszczą się w wygodnych leżakach, kołyszą na huśtawkach i w „kokonach”. Jest piasek, wkrótce będą też palmy, są i napoje z palemką. Bar ma kucharza, który przygotowuje dobrej jakości jedzenie.

Przestrzeń w zamyśle właścicieli ma być przyjazna zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wkrótce być może obok Beach Baru stanie zamek – zjeżdżalnia. To dla najmłodszych – dla młodzieży (wiekiem i duchem) przygotowywane są weekendowe imprezy z dj’em. Jednak w wersji soft – do północy i bez utraty kontroli.
Flamingo Beach Bar otwarty został przy wjeździe do Ośrodka Wypoczynkowego, tam gdzie mieści się stara restauracja. Miejsce nienowe, ale z nowoczesnym podejściem, więc prawdopodobnie przypadnie do gustu wczasowiczom.

Szykuje się jeszcze jedna atrakcja

Justyna Małek, nowa dyrektor MZUK w niedawno udzielonym nam wywiadzie wspomniała o saunach, które pojawić się mają na Czeszkach. Dotarliśmy do właściciela, ten jednak nie chce zapeszać i obiecuje podzielić się szczegółami, gdy te będą już mniej wirtualne. Jedno jest pewne, choć zmiany na Czeszkach nie będą spektakularne, miejsce to powoli nabierać powinno nieco bardziej współczesnego sznytu.
aku

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj