Kolejne sukcesy reprezentantów GUKS Carbo Gliwice. Podczas rozegranych w ubiegłym tygodniu w Grudziądzu mistrzostw Polski w boksie złoty medal w kategorii wagowej +81 kg wywalczyła Lidia Fidura. To już jedenasty tytuł w karierze tej zawodniczki.

W tych samym czasie w Knurowie-Szczygłowicach zawodnicy z Gliwic startowali na mistrzostwach Śląska w boksie. Najlepszym zawodnikiem wśród seniorów, w kategorii wagowej 69 kg, został Maksymilian Gibadło. To pierwszy tytuł mistrzowski reprezentanta GUKS Carbo.

Brązowe medale podczas tego turnieju zdobyli juniorzy: Kacper Cepa (56kg) i Michał Lulewicz (75 kg) oraz seniorzy: Przemysław Olszewski (64 kg) i Piotr Wąsiak (69kg).

Czekamy na dalsze sukcesy zawodników GUKS Carbo i ich szkoleniowców: Wiesława Chrzanowskiego, Mieczysława Budzyńskiego , Aliszera Pieczonkina i Henryka Wilka