Sprawcy w wieku 66 i 63 lat zwabili kobietę do mieszkania jednego z nich podstępem. Poszkodowana była zainteresowana kupnem antycznych przedmiotów, oni mieli takowe posiadać. Kiedy kobieta przyszła obejrzeć towar,  została napadnięta – mężczyźni usiłowali ją zgwałcić.
Na szczęście ofiara zdołała się uwolnić – zaciekle się broniła, udało jej się nawet zadzwonić do znajomego i podać adres, pod którym przebywała. Kolega kobiety, słysząc w słuchawce jej krzyk, natychmiast ruszył na pomoc, alarmując przy okazji służby. Po drodze spotkał patrol drogówki, któremu przedstawił sprawę.

Mundurowi błyskawicznie znaleźli się w mieszkaniu i nakryli mężczyzn na gorącym uczynku. Po chwili w lokalu pojawił się też drugi patrol. Gwałciciele zostali obezwładnieni. Sąd aresztował ich już tymczasowo. Za usiłowanie gwałtu gliwiczanom grozi do 12 lat więzienia.
wstecz

Komentarze (4) Skomentuj

 • monrou 2017-09-06 09:44:07
  Taaa antyki.... antyki to chyba te dwa dziady były...
  • Stary 75+ 2017-09-18 13:55:08
   Dzielna kobieta! A dwaj 60latkowie to nie takie znowu "dziady", ale babka dała im radę i to się chwali. Choć z drugiej strony; w każdą drugą i ostatnią niedzielę miesiąca odbywa się giełda antyków i staroci na targowisku przy ul.Lipowej. Nie podaje gazeta czy ta pani jest gliwiczanką, ale sądzę, że nie jest bo by wiedziała. Ale tym nie mniej; brawo biję tej pani!!!
 • Eugeniusz 2017-09-07 08:10:53
  Coraz więcej tego typu gwałtów ale niestety kobiety sa trochę lekkomyślne. To tak jak z ta dziewczyna z Łodzi która przyjęła zaproszenie do dopiero co poznanego chłopaka do domu.
  • Monika 2017-09-08 12:34:42
   To co może kobieta winna? Nikt nie ma prawa nikogo gwałcić, bić, więzić , napadać. Ta pani chciała zreszta tylko kupic antyki, nie umówiła się na imprezę