Adriana Urgacz-Kuźniak poleca:
Na CARBON Silesia Festival pojawią się zarówno najciekawsi twórcy muzyki elektronicznej z całego świata, jak i creme de la creme polskiej sceny klubowej. W niesamowitej przestrzeni kopalni Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu przez dwie noce 3-4 września na 3 muzycznych scenach wystąpi ponad 35 artystów. 

Gorgon City, brytyjski duet, łączący w sobie uzależniające wokale i przepełnione basem house’owe produkcje, LTJ Bukem & Ruthless MC, jedna z największych legend d’n’b czy Catz’n Dogz, najbardziej znany elektroniczny projekt muzyczny z naszego kraju. Line up pierwszej edycji CARBON Silesia Festival obfituje w najlepszych artystów reprezentujących szeroki przekrój elektroniki - drum’n’bass, house, funk, soul, disco – trudno o bardziej wciągające brzmienia. W trakcie CARBON Silesia Festival każde z nich przejmie kontrolę nad wyjątkowym terenem Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu.

 Pełny line up, w którego skład weszli Booka Shade Live, Tiger & Woods, Technimatic, Alex Niggemann, Kraak & Smaak, LTJ Bukem, Alan Dixon, Third Son, Agim, An On Bast Live, Kuba Sojka, Last Robots, Ros, Marcin Krupa, Harland, Rogers, Vacos, Holiday 80 i Penera zamknęli niedawno Gorgon City, Catz’n Dogz, Rysy, BOKKA, Kamp!, Gooral oraz Glasse, iRobot, Reza i Nowosad.

 Na terenie CARBON Silesia Festival powstanie studio festiwalowe, w którym muzycy, artyści, producenci i dziennikarze będą rozmawiali o twórczości, produkcji i karierze muzycznej, a także o tym, jak kultura może radzić sobie po trudnych miesiącach pandemii. Na terenie festiwalu będzie można skorzystać też ze strefy chill oraz z food market, na którym pojawią się specjalnie wyselekcjonowane food trucki oferujące mieszankę światowej kuchni, ale tworzonej w niepowtarzalnym autorskim stylu.

CARBON Silesia Festival odbędzie się na terenie Sztolni Królowa Luiza, która jest jedną z najciekawszych przestrzeni, jakie można odwiedzić na Górnym Śląsku. Miejsce zachwyca swoją historią oraz jest bardzo istotnym punktem w rozwoju kultury. W sobotę uczestnicy festiwalu będą mogli nie tylko zwiedzić muzeum nieczynnej kopalni, ale również poznać bliżej przestrzeń ukrytą pod ulicami Zabrza. Chętni będą mogli zjechać pod ziemię, gdzie czeka na nich najdłuższa podziemna trasa dla zwiedzających w Polsce. Przed nimi 1100 m niesamowitej trasy wodnej, która powstawały od 1791 roku, tworząc zapierający dech w piersiach kompleks, świadczący o niesamowitej historii Śląska i ludzi, którzy go budowali.

Galeria

wstecz

Komentarze (1) Skomentuj

  • SUSAN BENSON 2021-09-12 15:07:34
    Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których powinieneś skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie finansowanie bezpośrednie - Otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie - Przystępne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki akceptacji - masz 99,9% szans na otrzymanie pożyczki * Elastyczna spłata - Musisz wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się teraz z moją firmą, możemy pomóc Ci pożyczyć, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com WhatsApp/Telegram: +447903159998 Pośrednicy/konsultanci/brokerzy mogą sprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy pracować razem z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.