Już w najbliższą sobotę, 18 września, do Parku Handlowego Arena w Gliwicach przyjadą niezwykli goście – postaci z serialu animowanego „Psi Patrol” – Chase i Marshall. Będą czekać na najmłodszych z mnóstwem atrakcji i prawdziwych przygód.  
Serial animowany „Psi Patrol” już od 8 lat podbija serca milionów polskich dzieci. W sobotę wszyscy fani przygód psiej drużyny będą mogli spotkać swoich ulubionych bohaterów – Chase’a i Marshalla na żywo w Parku Handlowym Arena! Zapraszamy w sobotę, 18 września, w godzinach 11.00 – 18.00.

Fani psiej ekipy będą mogli samodzielnie skomponować scenerię do wspólnego zdjęcia z ulubionymi bohaterami. Przez chwilę poczują się jak prawdziwi członkowie psiego patrolu i przeniosą się do ich niesamowitej bazy, by zobaczyć jak działa panel kontrolny. Będą mieli okazję popisać się swoją wiedzą o dzielnej załodze. 

Wielbicieli dociekliwego Chase`a czeka stanowisko policyjne z labiryntem pełnym wyzwań. A na stacji „Nie wyrzucaj, wykorzystaj” pod okiem Rockiego będzie można poznać zasady recyklingu i nauczyć się dawać drugie życie przedmiotom. Ponadto czekamy z Psotnym Torem Przeszkód i innymi konkursami, w których oczywiście przewidziane są nagrody. A dla wszystkich chętnych czekają stanowiska grawerowania imion oraz malowania buziek.  

Ale to nie wszystko. Przypominamy, że Park Handlowy angażuje się w ważne dla społeczności lokalnej inicjatywy pod hasłem „Arena Pomaga”. Już od dłuższego czasu wspieramy adopcję czworonogów z miejskiego schroniska w Gliwicach. Naszą imprezę zaszczyci więc prawdziwy psi patrol, składający się z woluntariuszy oraz podopiecznych schroniska. Będzie można przekonać się, ile naszej miłości potrzebują z pozoru dzielne i samodzielne psiaki! Woluntariusze odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania związane z adopcją, jak również codziennym życiem z czworonogiem. Będzie można również wspomóc schronisko. 

Szczegóły imprezy na naszej stronie internetowej: www.arena-gliwice.pl oraz na profilu na Facebooku! 
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj