- Wierzymy, że wszyscy jesteśmy Twórcami! Każdy na swój osobisty i indywidualny sposób. Rodzimy się z ogromem zasobów, które wspierane, będą pączkować, a te wygaszane, pokryją się popiołem – piszą organizatorski niezwykłego spotkania, które połączy taniec intuicyjny z malowaniem akwarelą.

 Spotkanie rozpocznie taniec intuicyjny, który zabierze uczestników (zaproszeni są i mężczyźni i kobiety) w przestrzeń różnych stanów odczuwania. Dzięki niemu ciało się rozluźni i wyzwoli więcej swobody, co będzie przydatne podczas drugiej części spotkania, które upłynie na malowaniu akwarelą. - Wiele osób malarstwo kojarzy z trudnościami, jakie niesie technika. Skupiają się na tym CO malować i jak ŁADNIE malować. Są to przekonania, które powstrzymują przed wejściem w twórczy proces, do którego Was zapraszamy. Technika się przydaje, ale nie jest najważniejsza – piszą organizatorki, którymi są Monika Krasoń z Barwnej Galerii i Gaja z Yoga Corner.
Warsztaty odbędą się 22 stycznia 2022 r. Czas trwania: 4 godz. (15.00-19.00). Więcej informacji na stronie fb/BarwnaGaleria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj