W gliwickim CH FORUM całe rodziny czeka dobra zabawa w nowo otwartym Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt. Na pow. 550 m kw. spragnieni rozrywki znajdą wielopoziomowe konstrukcje 
zachęcające do aktywności ruchowej, baseny z piłkami oraz niekonwencjonalne zjeżdżalnie. To także świetne miejsce na organizację urodzin, a nawet imprezy firmowej.
Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt mieści się na poziomie +1. Nad bezpieczeństwem jak i kreatywnością zabaw czuwają profesjonalni animatorzy. W Centrum są również dwie salki urodzinowo-dydaktycznyczne. 

Ofertę uzupełniać będą już niebawem dodatkowe atrakcje, m.in. ścianka interaktywna knooker, która zachęca do zabawy ruchowej z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. 
Bajkowy Labirynt działa 7 dni w tygodniu, również w niehandlowe niedziele. Na te dni przewidziano m.in. warsztaty tematyczne dla młodszych i starszych dzieci, a także okolicznościowe wydarzenia, takie jak bale przebierańców, andrzejkowe wróżby czy imprezy Halloweenowe.

W Bajkowym Labiryncie rodzice będą mogli przebywać razem z dziećmi – w czasie zabawy pociech, mogą zasiąść w strefie Caffe. Będzie można także zostawić latorośl pod opieką animatorów – warunkiem jest ukończony 3 rok życia, gotowość dziecka do samodzielnej zabawy oraz sygnalizowanie potrzeb fizjologicznych.

Bajkowy Labirynt to przede wszystkim idealne miejsce na zorganizowanie urodzin lub imprezy firmowej czy integracyjnej dla całych rodzin, np. firmowych mikołajek, andrzejek czy balu karnawałowego. Załoga wsłuchuje się w życzenia klientów i razem z nimi tworzy wymarzony profil uroczystości. Ofertę uzupełniają warsztaty tematyczne, np. kulinarne, plastyczne, technologiczne, eko czy  małego chemika. Bajkowy Labirynt oferuje karnety dla grup szkolnych i przedszkolnych oraz realizuje zajęcia edukacyjne z podstawą programową. 

Nowe Centrum Rozrywki zostało otwarte w standardzie i zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Dzieci planujące wejście do placówki powinny zaopatrzyć się w skarpetki antypoślizgowe (ABS) na zmianę. Rodzice chcący towarzyszyć swoim pociechom muszą posiadać czyste skarpetki na zmianę. Ponadto na terenie placówki dzieci nie muszą nosić maseczek. Placówka codziennie jest dezynfekowana środkami wirusobójczymi. Wszystkie podejmowane działania mają na celu zapewnienie maksimum bezpieczeństwa dla odwiedzających.
Operatorem Bajowego Labiryntu jest firma RO-AN.O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH
FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 m kw., położone w ścisłym centrum 
Gliwic. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora,  SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach. Ofertę gastronomiczną, m.in. w strefie restauracyjnej o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce, tworzy 8 najemców reprezentujących kuchnie całego świata. W centrum pod nazwą Biblioforum działa także jedyna w swoim rodzaju filia miejskiej biblioteki publicznej.
Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych 
w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

materiał partnera
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj