Piast Gliwice, pragnąc poznać opinię kibiców na temat funkcjonowania klubu, proponuje udział w anonimowej ankiecie. Fani mogą wyrazić swoje zdanie na temat funkcjonowania klubu w każdej sferze działań, m.in. obsługi podczas meczów, poziomu sportowego czy kwestii bezpieczeństwa. Dodatkową atrakcją jest możliwość wzięcia udziału w konkursie z nagrodami. 


Badanie polega na wypełnieniu ankiety w internecie, co może zająć około 10-15 minut, a pytania dotyczą funkcjonowania klubu na wielu płaszczyznach, m.in. sprzedaży biletów, jakości gadżetów, pracy służb informacyjno-porządkowych czy obsługi w punktach cateringowych. Ankietę można wypełnić do końca roku (31 grudnia). Wyniki nie zostaną nigdzie opublikowane, będą wykorzystane jedynie na potrzeby klubu.

Formularz ankiety jest dostępny na oficjalnej stronie Piasta Gliwice – www.piast-gliwice.eu lub za pośrednictwem mediów społecznościowych Piasta, w których klub zaprasza do wzięcia do udziału w badaniu ankietowym.

Po wypełnieniu ankiety można też wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania: 5 piłek firmy Adidas z podpisami całej drużyny, 10 gier Fifa 19 na wybraną platformę, 20 koszulek meczowych we wskazanym rozmiarze i 50 podwójnych zaproszeń na wybrany mecz. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje natomiast 10 proc. rabatu na zakupy w Oficjalnym Sklepie Kibica przy ul. Okrzei 20. 

Klub zastrzega sobie prawo do skontaktowania się drogą mailową jedynie z wybranymi osobami.  Informacja o okresie obowiązywania rabatu oraz kontakt ze zwycięzcami – najwcześniej 10 stycznia 2019 r.

Ankieta została przygotowana - we współpracy z klubem - przez profesjonalną firmę Pentagon Research, która ma ponad 19-letnie doświadczenie na rynku badawczo-consultingowym.
wstecz

Komentarze (0) Skomentuj