Okres jesienno-zimowy to czas, w którym mamy mniej energii i często czujemy się gorzej. To odbija się także na naszym samopoczuciu i wyglądzie. Skóra traci blask, jest odwodniona i zmęczona. Jak wykorzystać jesienny okres, by już na wiosnę cieszyć się zdrową, promienną skórą? 

Przede wszystkim to czas, który wykorzystujemy na mocną przebudowę, złuszczanie i regenerację. Nie ma lepszego momentu, by zadbać o kondycję skóry, niż właśnie jesień! To również świetny okres na rozpoczęcie zabiegów laserowych. 

W Arte Clinic na Pacjenta patrzymy całościowo. Od kilkunastu lat z powodzeniem łączymy stomatologię z medycyną estetyczną – dziedziny te wzajemnie sobie pomagają w służbie zdrowia i piękna Pacjentów. Każdy z nas jest inny i wszystkie zabiegi dobieramy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Pacjentów. Po wnikliwej konsultacji i wsłuchaniu się w ich potrzeby, rozpisujemy personalną receptę na zdrowie i piękno. Od doboru szytej na miarę pielęgnacji domowej, bogatej w składniki aktywne, po serię terapii łączonych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów i zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

Głębokie złuszczanie skóry zapewnią peelingi chemiczne. Wykonywane regularnie (nie tylko jesienią), stanowią najlepszą inwestycję w poprawę jakości skóry i będą świetną profilaktyką starzenia. Po serii dobrze dobranych zabiegów zobaczysz znaczną poprawę – skóra będzie napięta, drobne zmarszczki i przebarwienia posłoneczne zdecydowanie mniej widoczne, znikną również niedoskonałości. Efekt gwarantowany!

Terapię warto uzupełnić o zabiegi mikronakłuwania, sprzyjające przebudowie i regeneracji skóry, szczególnie w połączeniu z preparatami na bazie czynników wzrostu oraz o zabiegi mezoterapii igłowej z wykorzystaniem aminokwasów, kwasu hialuronowego lub osocza i fibryny bogatopłytkowej. 

Kiedy już zadbamy o jakość skóry, możemy działać z zabiegami estetycznymi – nawilżaniem i modelowaniem ust, walczyć ze zmarszczkami przy pomocy wypełniaczy i toksyny botulinowej. Ważne, by decydując się na takie zabiegi, świadomie wybierać klinikę. Na dobrze wykonany zabieg składa się zmysł estetyczny i doświadczenie lekarza oraz najwyższa jakość preparatów. Pamiętajmy o tym, bo zdrowie i bezpieczeństwo to wartości fundamentalne.
Jesień sprzyja również wszelkim zabiegom z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.  

To dobry okres na serię zabiegów zamykania naczynek krwionośnych lub usuwania rożnego rodzaju znamion. W Arte Clinic dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, dzięki któremu bez problemu radzimy sobie z takimi bolączkami.  Będąc przy technologii, musimy wspomnieć o zabiegu depilacji laserowej. To zabiegowy must have każdej zabieganej kobiety i każdego zabieganego pana!  

Nic nie zapewni lepszego komfortu, niż idealnie gładkie ciało, bez wrastających włosków i podrażnień. To obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia. Stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych metod depilacji i ma ogrom zalet! 

Jest bezpieczna, zapewnia trwałe efekty i daje możliwość pozbycia się włosków praktycznie z każdej okolicy twarzy i ciała. Zwalnia nas z obowiązku regularnego golenia się, a co za tym idzie, pozwala cieszyć się jedwabiście gładką skórą, daje uczucie wygody i komfortu niezależnie od sytuacji oraz pozwala oszczędzić sporo czasu, co dla nas, kobiet mających natłok obowiązków, jest szczególnie ważne. 

Niestety, większość popularnych laserów do depilacji wciąż jeszcze nie zapewnia pacjentom komfortu. W Arte Clinic gwarantujemy bezbolesność zabiegu, gdyż sprzęt, w jaki wyposażona jest nasza klinika, posiada doskonale opracowany system stałego chłodzenia głowicy, jak również możliwość pracy w trybie ciągłych ruchów. Kombinacja trzech najbardziej skutecznych długości fali w jednym urządzeniu lasera zapewnia optymalne efekty depilacji, widoczne już po pierwszym zabiegu! 

Nie zapominajmy, że na urodę składa się też, a może przede wszystkim, zdrowy i harmonijny uśmiech, gdyż stanowi on integralną część naszego wyglądu. Piękne zęby potrafią nie tylko odmłodzić twarz, ale też dodają pewności siebie. To coś, co nie podlega kanonom piękna i nigdy nie wychodzi w mody. 

Zapraszamy do Arte Clinic!

Arte Clinic - Stomatologia i Medycyna Estetyczna

ul. Zygmunta Starego 31, 44-100 Gliwice

508 006 002

https://arteclinic.pl   


Materiał partnera

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj