Bogata historia i piękna architektura wyróżniają Gliwice na mapie Górnego Śląska. Szeroka oferta kulturalna oraz wysoko rozwinięte zaplecze sportowo-rekreacyjna sprawiają, że to idealne miejsce do życia. Miasto jest znakomicie skomunikowane z całą Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią. Węzeł autostradowy, gdzie krzyżują się dwie autostrady A1 i A4 sprawia, że szybko dostaniemy się do innych miast aglomeracji. Właśnie dlatego, spółka Dąbrowskiego 8 zdecydowała się na wybudowanie tutaj nowoczesnych apartamentów. Inwestycja – Apartamenty Dąbrowskiego pozwoli na realizację 201 mieszkań oraz 6 lokali usługowych.

Rejon ulic Dąbrowskiego i Traugutta to centralnie położona mieszkaniowa część Gliwic. 
W ramach inwestycji, w metodzie tradycyjnej, wybudowane zostaną dwa sześciokondygnacyjne budynki mieszkalne z pomieszczeniami usługowo-handlowymi na parterze. W każdym z nich przewidziano windę. Jeżeli chodzi o lokale, znajdziemy tu zarówno 1-pokojowe kawalerki o powierzchni od 25 m kw., jak i 5-pokojowe apartamenty o metrażu ponad 86 m kw. Projekt zakłada możliwość dopasowania aranżacji ścian wewnętrznych w lokalach do potrzeb przyszłych mieszkańców.

Wejście na teren i wjazd do garażu podziemnego zaplanowano od strony ul. Dąbrowskiego. Przewidziano tutaj 159 miejsc parkingowych. Na wewnętrznym dziedzińcu powstanie plac zabaw dla dzieci oraz ławki dla mieszkańców. Lokatorzy będą mogli odpocząć w otoczeniu niskich drzew i krzewów, które dopełnią okolicę.

Lokalizacja

Po godzinach na pewno nie będziemy narzekać na nudę. Centrum miasta skrywa wspaniałą - Palmiarnię Miejską, gdzie poczujemy się jak w prawdziwej dżungli. Są też parki i zielone skwery, gdzie przyjemnie się odpoczywa. Dla miłośników sportu i rekreacji przygotowano baseny, korty i boiska sportowe. Miłośnicy widowisk na żywo mogą być spokojni. Rozrywkę zapewni im Arena Gliwice - jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. 

Do samych Katowic wygodnie dojedziemy Drogową Trasą Średnicową, autostradą A4 albo pociągiem. Podróż do stolicy Śląska zajmie 20-30 minut. Na lotnisko w Pyrzowicach – Katowice Airport dostaniemy się autostradą A1 w 40 minut. 

Gliwice to miasto, które ciągle się rozwija, stawiając na nowoczesne technologie. To tutaj działa jedna z największych stref ekonomicznych w kraju, która pozwala na zatrudnienie tysięcy pracowników.

Odległości:

Rynek - 2 km
Politechnika Śląska/Rektorat - 2 km
Zespół Szkolno-Przedszkolny - 250 m
Galeria Handlowa - 550 m
Stadion - 1 km 
Park Kultury i Wypoczynku - 1,2 km
Dworzec PKP - 1,2 km
Katowice Airport- 43 km

www.apartamentydabrowskiego.pl
+48 798 006 300
sprzedaz@apartamentydabrowskiego.pl

materiały partnera
 

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj