Poszukiwani pracownicy produkcyjni z doświadczeniem i osoby stawiające pierwsze kroki na rynku pracy

Zatrudnienie w fabrykach włoskiego producenta z obszaru klimatyzacji i wentylacji znajdą pracownicy posiadający umiejętność obsługi pras, roztłaczarek, giętarek oraz obrabiarek CNC. Spółka poszukuje na stanowiska montażu komponentów i kontroli szczelności również kandydatów, którzy znajdują się dopiero na początku swojej drogi zawodowej – firma zapewnia atrakcyjny pakiet szkoleń, umożliwiający zdobycie potrzebnych kwalifikacji. Dodatkowym atutem docenianym przez pracodawcę będą zdolności manualne oraz znajomość podstaw rysunku technicznego i wykonywania pomiarów suwmiarką.

 

- Otworzyliśmy procesy rekrutacyjne w naszych fabrykach zlokalizowanych w Gliwicach i planujemy pozyskać 80 nowych pracowników. Oferta pracy w Sest-Luve-Polska kierowana jest zarówno do osób z dużym doświadczeniem w pracach produkcyjnych, jak również do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Zatrudnieni będą zajmować się obsługą maszyn, lutowaniem oraz sprawdzaniem szczelności wyrobów gotowych. Firma gwarantuje wszelkie kursy i wdrożenie niezbędne do realizacji zadań na stanowiskach pracy. Pracownicy mają możliwość uzyskania uprawnień z obszaru obsługi suwnic, żurawi oraz wózków widłowych. Wiemy, jak ważny jest rozwój zawodowy, dlatego w ramach naszych struktur uruchamiamy rekrutacje wewnętrzne na stanowiska kontrolerów jakości, brygadzistów czy kierownika zmiany. Naszym priorytetem jest tworzenie stabilnego, bezpiecznego i przyjaznego miejsca pracy. Zależy nam na nawiązywaniu długofalowej współpracy z pracownikamimówi Tomasz Kolenda, Dyrektor Zakładu Produkcyjnego w Sest-Luve-Polska.

 

Pracownicy zakładów produkcyjnych włoskiego przedsiębiorcy otrzymują liczne benefity – m.in. miesięczny dodatek frekwencyjny w wysokości 500 zł brutto (w miesiącach kwiecień oraz maj dodatek ten został zwiększony do kwoty 750 zł brutto), premię wydajnościowo-sprzedażową uzależnioną od wyników całego zespołu i wynoszącą nawet do 800 zł brutto, bony świąteczne oraz dofinansowanie do posiłków w kwocie 220 zł miesięcznie. Przed rozpoczęciem czternastodniowego urlopu wypoczynkowego pracownikom wypłacane jest dodatkowe wynagrodzenie urlopowe w wysokości 1550,26 zł brutto.

 

- Osoby podejmujące zatrudnienie w fabrykach pracować będą w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowym. Zakłady zlokalizowane są przy ulicach Wyczółkowskiego i Einsteina w Gliwicach. Rejony te należą do dobrze skomunikowanych, w oba miejsca można dojechać autobusami. Ze względu na bliskość położenia, oferta może być interesująca także dla mieszkańców Zabrza i Bytomia – komentuje Joanna Mucha, ekspert rynku pracyz firmy Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym Sest-Luve-Polska.

 

Dokumenty aplikacyjne można składać na stronie Manpower Polska Oferta pracy: Pracownik Produkcji - Gliwice, Śląskie. Dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji udziela Joanna Mucha – tel. 48 668 895 932, e-mail: joanna.mucha@manopower.pl


Materiały partnera