„Galeria na 6” zaprasza na wystawę członków Stowarzyszenia fotograficznego „Przeciw nicości” im. Mieczysława Wielomskiego. Wystawa jest kontynuacją projektu „Wokół komina”, będącego początkowo albumem fotograficznym, na który składają się prace powstałe w czasie lockdownu na początku 2020 roku.
Projekt skupia się na zdjęciach powstałych w „nowej normalności” fotograficznej, gdy plenery czy spotkania zastępowały spacery po najbliższej okolicy. Fotograficy przedstawią szerszemu gronu swoje małe ojczyzny, miejsca, które osobiście bardzo dobrze znają, a które bardzo łatwo przeoczyć na co dzień.
Swoje prace pokażą: Ewa Bijak, Anna Góra-Siódmak, Lucyna Romańska, Joanna Sawicka, Renata Winnicka, Artur Brocki, Kazimierz Jastrzembski, Witold Koleszko, Grzegorz Meisel, Jerzy Niedziela, Leszek Nowak, Mirosław Rak, Romuald Romańczyk, Paweł Trzciński.
Wernisaż wystawy, przeprowadzony w reżimie sanitarnym, będzie miał miejsce 6.02 o godz. 14:00, a wystawa potrwa do 4.03, w godzinach otwarcia „Galerii na 6”: od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-17:00, a w sobotę od 11:00 do 13:00. Wstęp wolny.

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj