Takie cudowne zwierzaki są pod opieką gliwickiego schroniska.
SERDEL
Ten łakomczuszek musi mieć pełny brzuszek! Ma kilka lat, i dotąd żył sobie na wolności, nie mając pojęcia, że z człowiekiem zazwyczaj jest lepiej. Pomizia, serdelka da Serdelkowi, ochroni przed zagrożeniami. Jeśli Ty czujesz, że jesteś takim człowiekiem, koniecznie skontaktuj się ze Schroniskiem dla zwierząt w Gliwicach (ul. Wschodnia 56, Gliwice-Sośnica): 519 743 556.

KABANOS
Koci kumpel Serdelka, Kabanos jest równie miły i też ma ogromny apetyt na kiełbaski i ludzką opiekę. Ma kilka lat i bardzo potrzebuje domu. Jeśli nie Ty, może ktoś z Twoich znajomych myśli o adopcji kota? Kontakt dla zainteresowanych: Schronisko dla zwierząt w Gliwicach (ul. Wschodnia 56, Gliwice-Sośnica): 519 743 556.

GANDALF
Lubisz spacery? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to masz z Gandalfem wiele wspólnego i z pewnością bardzo się zaprzyjaźnicie. Jest pogodny, kontaktowy i mało absorbujący. To cichy i bardzo wyważony psiak. Nie rwie, nie ciągnie na smyczy. Gdy trafił do Schroniska był bardzo wychudzony, ale zdążył już nabrać nieco ciała. Kontakt dla zainteresowanych:  Schronisko dla zwierząt w Gliwicach (ul. Wschodnia 56, Gliwice-Sośnica): 519 743 556.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj