Nowy rok szkolny w pełni, a na dniach zajęcia na uczelni rozpoczną studenci. My za to postanowiliśmy poszukać ciekawego miejsca, w którym uczniowie szkół średnich, jak i wyższych mogą spędzić ze sobą trochę czasu.
Tym razem wybór padł na Klub Studencki Spirala, znajdujący się przy ulicy Pszczyńskiej, w Mrowisku, a więc w Centrum Kultury Studenckiej. 

To miejsce zna praktycznie każdy, a wraz z początkiem nowego roku akademickiego jest to dobre lokum, by poznać się jeszcze lepiej i zacieśniać nowe znajomości. To klub, który oferuje wydarzenia kulturalne, takie jak: koncerty, wieczory komediowe, przeglądy filmów, wieczorne audycje radiowe z muzyką z czarnych krążków czy giełdy płyt. 

Jednak to nie wszystko, co Klub Studencki Spirala poleca, a mowa tutaj o słynnych turniejach gier planszowych. Kolejna edycja planszówek już 6 października od godz. 19.00. Spirala, oprócz planszówek, w październiku szykuje także projekcję filmu Wima Wendersa pt.: „Niebo nad Berlinem”, 11 października br. o godzinie 18.00 oraz Dobry Wieczór z Płytą Winylową, 16 października o 20.00. 

(pc)

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj