Poleca  Aleksandra Kasprzyk
Obecna sytuacja epidemiologiczna jest trudna dla wszystkich. Siłownie, baseny – znaczna część ośrodków sportowych pozostaje zamknięta. Przebywanie w zamkniętych pomieszczeniach i brak ruchu nie wpływa dobrze ani na zdrowie, ani na samopoczucie. Spędzanie czasu w zaciszu własnych czterech ścian nie powinno stać się wymówką do odkładania ćwiczeń i zdrowego wysiłku na później. Na pomoc przychodzą treningi online, które już ruszyły w całej Polsce, w Gliwicach również.

Siłownia Stary Hangar – Fitness & Wellness Club proponuje transmisję treningów na żywo za pomocą Facebooka – bezpiecznych i bez wychodzenia z domu, a mimo to prowadzonych pod czujnym okiem specjalistów. – Nasi instruktorzy zadbają, by seria ćwiczeń przeprowadzonych w domu była tak samo efektywna, jak podczas stacjonarnej wizyty – mówi Aleksandra Kasprzyk, managerka, instruktorka fitness i trener personalny w Starym Hangarze.

Zajęcia online będą odbywały się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.15 na zamkniętej grupie facebookowej o nazwie Strefa Treningów i Fitness | Stary Hangar – Fitness & Wellness Club.  Dostęp do grupy otrzymają osoby, które mają aktywny karnet lub opłacony miesięczny abonament w wysokości 80 zł. Jest też możliwość zakupu w dniu zajęć poprzez stronę Benefit System.

Zapewnij sobie odpowiednią dawkę ruchu w ciągu dnia, korzystając z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie www.staryhangar.pl.

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj