29 sierpnia w muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie odbędzie się Śląskie Święto Rowerzysty. Turystyczny Klub Kolarski PTTK im. Wł. Huzy zaprasza do wspólnego wyjazdu na to wydarzenie z Gliwic. Miłośnicy dwóch kółek mogą dołączyć do peletonu. Zbiórka o godz. 10.00 na Placu Krakowskim. Warto tym bardziej, że planowany jest powrót bardzo ciekawą trasą.
Klub Kolarski zachęca także do udziału w rajdzie Rowerowe pożegnanie wakacji. Metą rajdu będą Ornontowice, a wydarzenie zaplanowane zostało na 5 września.
W rajdzie mogą wziąć udział członkowie klubu, ale także i inni sympatycy kolarstwa oraz młodzież z sekcji kolarskich ze szkół podstawowych współpracujących z klubami turystyki kolarskiej. Osoby do lat 18 biorą udział w rajdzie wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Dojazd do mety trasami dowolnymi.

Meta Rajdu będzie czynna w niedzielę 5 września 2021r. od godziny 10.00 do 13.00 na terenie Amfiteatru Parku Gminnego w Ornontowicach. Uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału pieczątką rajdową. Wpisowe na rajd nie obowiązuje.

W pobliżu mety będzie przygotowane miejsce do grillowania – w produkty do grillowania należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. Na mecie będą przeprowadzone konkursy sprawnościowe, dla zwycięzców konkursów przewidziane są drobne nagrody.

Regulamin rajdu znaleźć można na stronie Turystycznego Klubu Kolarskiego PTTK im. Wł. Huzy.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj