CZAR ma około 3 lat i jest pieskiem o niewielkich rozmiarach. Jego imię nie bez powodu kojarzy się z magią i urokami – psina potrafi oczarować wyjątkowo pogodnym i przyjaznym nastawieniem. Nowe otoczenie nie stanowi dla niego problemu, Czar łatwo dostosowuje się do sytuacji nie tracąc przy temu swojego wesołego usposobienia. Na co dzień jest bardzo grzeczny, a jeśli chodzi o spacery również zachowuje się na przysłowiową "piątkę z plusem”. Chętnie spaceruje, w dodatku nauczony jest zapinania i chodzenia na smyczy. Podczas przechadzki nie zwraca uwagi na mijane pieski. Gdy na zewnątrz zaczynają doskwierać mrozy, Czar nie ma najmniejszego problemu z zakładaniem zimowego ubranka, w tym czasie stoi grzecznie i jest bardzo cierpliwy. Pozwala też by nosić go na rękach. Czar to bardzo pozytywny i radosny piesek. Kontakt dla zainteresowanych: 519 743 556.

BRUNO to młody kocur, ma około 1,5 roku. Jest dobrze ułożony, garnie się do kontaktu z człowiekiem, domaga się głaskania, z zwłaszcza miziania po brzuszku. Co zabawne, podczas tych pieszczot zdarza mu się zasypiać. Nie ma żadnego problemu z towarzystwem innych kotów. Chętny do zabawy, zwłaszcza kocią wędką. Bruno jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Nauczony jest korzystać z kuwety. Obecnie przebywa w domu tymczasowym. By go poznać, prosimy dzwonić pod numer: 885 635 577.

LUSIA ma około trzech lat, cechuje ją średnia postura. Jej charakter najlepiej opisują słowa dwa słowa: pogodna i łagodna. Bardzo cieszy się na widok człowieka, łasi się do wszystkich ludzi. Lusia idealnie nadaje się do rodziny z dziećmi, to miły, sympatyczny pies. Zdarza się, że na początku bywa odrobinę onieśmielona, ale w mgnieniu oka się przyzwyczaja i już po chwili już cieszy. W schronisku uważają, że to piesek odkrywca, bo Lusia musi wszędzie wsadzić nos, każdą rzecz powąchać i sprawdzić. Na spacerach trochę wyrywa się do przodu, ale jest na tyle drobnej budowy, że da się to skontrolować. Kontakt dla zainteresowanych: 519 743 556.