Każdy z mieszkańców miasta może wybrać w schronisku psa dowolnej maści, wieku i rasy, zapewniając mu szczęśliwy dom.

TOMUŚ

Tomuś to dość młody kocurek, ma około trzech lat. Cechuje się łagodnym i miłym charakterem. Ma ciekawe umaszczenie. Do człowieka jest nastawiony pozytywnie, nawiązuje z nim dobry kontakt. Ciągle w głowie mu zabawy, najbardziej interesuje go tzw. kocia wędka. Obecnie mieszka z innymi kotami, nie ma żadnego problemu w ich towarzystwie, akceptując w pełni ich obecność. Kontakt dla zainteresowanych: Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach (ul. Wschodnia 56, Gliwice-Sośnica): 519 743 556.

LISA

Lisa ma około pięciu lat. Z wyglądu jest średniej wielkości pieskiem, ale w środku ma bardzo duże serce. To najsłodsza psina na świecie. Chociaż jest po wielu przejściach, Lisę wciąż cechuje łagodne usposobienie, jest pełna ufności i miłości wobec człowieka. Wszystkich uwielbia, łasi się i rozdaje całusy. Kontakt dla zainteresowanych: Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach (ul. Wschodnia 56, Gliwice-Sośnica): 519 743 556.

SANDI

Sandi to młoda kotka, nie ma nawet roku. Jak to młody kotek, w głowie jej głównie zabawy, uwielbia biegać za wędką. Przed sterylizacją była bardzo aktywna, po zabiegu jej temperament się unormował, kotka lubi poleżeć i pospać w łóżku z opiekunem. Jest nastawiona przyjaźnie, sama chętnie podchodzi do człowieka i lubi z nim kontakt. Pozwala się głaskać,  ale nie lubi brania  na ręce. Korzysta z kuwety. Obecnie mieszka w domu tymczasowym. Kontakt dla zainteresowanych: 885 635 577.

 

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj