Wraz z nadejściem wiosny, warto pomyśleć również o swojej kondycji fizycznej. Koniec zimy, to doskonała motywacja, by przejść do działania, wziąć się za siebie i zabrać się do ćwiczeń z pozytywną energią. 
Poleca: Patryk Rachwalski

Rozgrzewka – od niej wszystko się zaczyna.  Stopniowe podniesienie tętna i przygotowanie mięśni do pracy to podstawa udanego treningu. Każda osoba bez wyjątku powinna wykonywać rozgrzewkę, która pozwoli skutecznie przygotować ciało do wysiłku. Dla osób niedoświadczonych najlepszym sposobem będzie wykonanie rozgrzewki „od góry”. Chodzi o to, by rozgrzać każdy staw, zaczynając od szyi i barków, przechodząc niżej, na biodra i kończąc na palcach stóp. 

Patryk Rachwalski, gliwiczanin, wicemistrz Polski Street Workout 2017, podpowiada od jakich ćwiczeń osoby rozpoczynające lub wznawiające po dłuższej przewie przygodę ze sportem, powinny zacząć treningi.

Pajacyki

Ćwiczenie znane chyba doskonale wszystkim jeszcze z czasów przedszkola. Choć wydaje się dziecinne, w rzeczywistości angażuje wszystkie mięsnie i wprawia w ruch wszystkie stawy. Podskakuj na zmianę rozstawiając i łącząc nogi i ręce. Ruch powinien być dynamiczny.

Przysiady do skrzyni 

Ćwiczenie to jest decydowanie prostsze do wykonania pod względem technicznym niż zwykłe przysiady. Wystarczy znaleźć przedmiot, który sięga nam nie wyżej niż do wysokości kolan i na którym jesteśmy w stanie usiąść. Po znalezieniu odpowiedniego sprzętu, dosuń do niego pięty i wykonaj przysiad do momentu zetknięcia pośladków z podwyższeniem. Pamiętaj o prostych plecach i uważaj by kolana nie schodziły do środka.

Deska 

Z pozoru prosta i mało wymagająca, świetnie angażuje mięsnie głębokie korpusu. Ilość kombinacji w oparciu o figurę podstawową jest bardzo duża. W wyszukiwarkach internetowych można znaleźć mnóstwo poradników, które pokazują poprawną technikę wykonywania tego ćwiczenia. Świetnie sprawdzi się jako poranny rozruch, końcowy etap rozgrzewki czy praca nad zdrowiem kręgosłupa. 

Pamiętajmy, że można wymienić wszystko oprócz własnego ciała. Udział trenera w procesie zyskiwania formy – nawet w warunkach domowych – znacząco przybliża nas do osiągnięcia pożądanych rezultatów i uniknięcia amatorskich błędów. W obecnej sytuacji, gdy część siłowni jest zamknięta, z trenerem personalnym możemy współpracować online. 
wstecz

Komentarze (3) Skomentuj

  • Novelty 2021-03-20 13:31:33
    Złóż wniosek o pożyczkę pod adresem NOVELTY FINANCE (noveltyfinances@gmail.com) z oprocentowaniem 3%. Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić swój styl życia, czy też masz nieoczekiwany wydatek, z którym musisz sobie poradzić, pożyczka z NOVELTY FINANCE to opłacalny sposób na realizację tego celu. NOWOŚĆ FINANSE jest elastyczna: możesz pożyczyć do 5 milionów euro (5 000 000,00 euro), z odpowiednimi okresami spłaty od 6 miesięcy do 30 lat. Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, biznesowych, mieszkaniowych oraz pożyczek konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności z oprocentowaniem 3%. Co dostałeś:  Natychmiastowy dostęp do środków po zatwierdzeniu  Konkurencyjne stopy procentowe  Elastyczne warunki spłaty  Możliwość szybszej spłaty kredytu (dopłaty obniżają wysokość kredytu)  Łatwe zatwierdzenie, jeśli potrzebujesz dodatkowych funduszy  Twoja pierwsza spłata pożyczki rozpocznie się w sześć miesięcy po zatwierdzeniu. Jak aplikować: Złożenie wniosku o pożyczkę jest szybkie i proste! Firmy lub osoby zainteresowane ubieganiem się o pożyczkę w Novelty Finance, które potrzebują więcej informacji na temat JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK, powinny WYSŁAĆ E-MAIL ze swoim: Pełne nazwy: Zawód: Miesięczny przychód: Kwota pożyczki: Okres kredytowania i Numer telefonu komórkowego: na adres (noveltyfinances@gmail.com) LUB skontaktuj się z Krystianem Damianem przez WhatsApp pod numerem +48732121095, aby uzyskać więcej informacji i uzyskać informacje ustne.
  • mr scott 2021-03-26 20:17:04
    Witam panie / mamo. Jesteśmy firmą prywatną i oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu, przy ustalaniu kwoty pożyczki mieszczą się w przedziale od 100 mln do 1000 euro w przypadku pożyczki na rozwój biznesu: przewaga / konkurencyjność na rozszerzenie działalności. (Numer WhatsApp: +79258159150) skontaktuj się z nami pod adresem: accessloanfirm2030@gmail.com Oferujemy różnorodne pożyczki * Pożyczki osobiste (zabezpieczone i niezabezpieczone) * Pożyczki biznesowe (zabezpieczone i niezabezpieczone) * Kredyt konsolidacyjny Numer WhatsApp: +79258159150 skontaktuj się z nami pod adresem: accessloanfirm2030@gmail.com Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej reklamy. Aby uzyskać więcej informacji i zapytać, wyślij nam e-mail już dziś Napisz do nas na: accessloanfirm2030@gmail.com
  • MR SCOTT 2021-03-29 11:03:45
    Złóż wniosek o pożyczkę w ACCESS FINANCE (accessloanfirm2030@gmail.com) z oprocentowaniem 3%. Niezależnie od tego, czy chcesz ożywić swój styl życia, czy też masz nieoczekiwany wydatek, z którym musisz się uporać, pożyczka od ACCESS FIRM to opłacalny sposób na osiągnięcie tego celu. NEW FINANCE jest elastyczny: możesz pożyczyć 1000 euro (5 000 000,00 EUR), z odpowiednim okresem spłaty od 6 miesięcy do 30 lat. Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, firmowych, mieszkaniowych i konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności z oprocentowaniem 3%. Co dostałeś: ? Natychmiastowy dostęp do środków po zatwierdzeniu ? Konkurencyjne stopy procentowe ? Elastyczne warunki spłaty ? Możliwość szybszej spłaty kredytu (dopłaty obniżają kwotę kredytu) ? Łatwe zatwierdzenie, jeśli potrzebujesz dodatkowych środków ? Twoja pierwsza spłata pożyczki rozpocznie się sześć miesięcy po zatwierdzeniu. Jak aplikować: Złożenie wniosku o pożyczkę jest szybkie i proste! Firmy lub osoby zainteresowane ubieganiem się o pożyczkę w Novelty Finance, które potrzebują więcej informacji o tym, jak złożyć wniosek, powinny WYSŁAĆ E-MAIL na adres (accessloanfirm2030@gmail.com) lub skontaktować się z WhatsApp pod numerem: +79258159150 aby uzyskać więcej informacji i instrukcje ustne. Napisz do nas na: accessloanfirm2030@gmail.com